Reklama

Lifting SEAT Arona 2022 wyszpiegowany w testach

Lifting SEAT Arona 2022 wyszpiegowany, Lifting SEAT Arona 2022, SEAT Arona 2022

Będący na rynku od 2017 roku SEAT Arona jako jeden z najlepiej sprzedających się modeli firmy jest małym crossoverem, którego lifting nadchodzi wielkimi krokami. Co pokazuje prototyp SEAT Arona 2022?

Zdjęcia SEAT Arona 2022

Nowe zdjęcia szpiegowskie pokazują lifting SEAT Arona 2022 w zimowych testach przed jego prawdopodobnym debiutem w drugiej połowie 2021 roku. Producent zakrył tylko przednią i tylną deskę rozdzielczą prototypu, ale kamuflaż rozciąga się aż po boki tylnej klapy, a nawet słupki A oraz błotniki przednie.

Czytaj też: Elektryczny Seat elBorn doczeka się wydania Cupra?
Czytaj też: Oto odświeżony SEAT Ateca 2021
Czytaj też:
Seat również pomaga w walce z pandemią koronawirusa

Jednak tak opasany lifting SEAT Arona 2022 i tak pokazuje nam nową dolną kratkę z siatki, jak również wloty skierowane do krawędzi zderzaka. Z tyłu kamuflaż ukrywa zmodyfikowaną konstrukcję tylnego zderzaka, a trapezoidalny kształt rur wydechowych zwiastuje inny wariant układu napędowego.

Czytaj też: SEAT Cupra Formentor FZ wyszpiegowany z silnikiem Audi
Czytaj też: Wydrukuj sobie auto. Seat stawia na druk 3D
Czytaj też: SEAT z nowym CEO. Kim jest nowy szef?

Jak na 4-letni pobyt na rynku, SEAT Arona 2022 zapewne zyska ulepszone światła na tyle i przodzie, zmodyfikowane zderzaki na czele z maskownicami oraz unowocześnienie systemu infotainment przy pozostawieniu kabiny w znacznym spokoju. W kwestii napędu nie zmieni się zapewne nic, jako że ten crossover oferuje już i tak wiele, choć plotki wspominają o dodatku łagodnej hybrydy.