Reklama
aplikuj.pl

Będzie limitowana edycja Front Mission 1st Remake!

front mission 1st remake

Front Mission 1st Remake otrzyma również edycję limitowaną gry! Ekskluzywna edycja pudełkowa na konsole Nintendo Switch, dostępna będzie od 20. kwietnia 2023.

Edycja limitowana Front Mission 1st Remake

Microids ogłosiło, że limitowana, pudełkowa edycja Front Mission 1st Remake na konsolę Nintendo Switch, przygotowana przez Forever Entertainment, pojawi się w sprzedaży 20. kwietnia 2023 roku.

Czytaj też: Jakie sekrety skrywa Resident Evil 4?

Ogłoszenie uzupełnia nowy zwiastun pokazujący niesamowitą zawartość edycji limitowanej. Przygotowane przez Microids wydanie zawiera fizyczne dodatki od artystów, którzy stworzyli oryginalną grę.

Edycja limitowana zawiera:

  • Pełną grę Front Mission 1st Remake na konsolę Nintendo Switch
  • Wyjątkowy, holograficzny obrazek
  • Wydrukowaną instrukcję gdy
  • Dwie ilustracje

Co nas czeka w Front Mission 1st Remake?

Graj jako członek O.C.U. lub U.C.S., dostosuj swojego Wanzera, korzystaj ze strategii, siły ognia i nawet terenu, aby zdobyć przewagę nad przeciwnikiem. W roku 2090 konflikty zbrojne rozgrywają się za pomocą ogromnych machin wojennych nazywanych Wanzerami. Huffman Island, jedyny ląd, na którym znajduje się granica między Oceania Cooperative Union (O.C.U.) i Unified Continental States (U.C.S.), jest zarzewiem konfliktów.

Czytaj też: PlayStation 5 Pro w produkcji!

Pluton zwiadowczy O.C.U. pod przywództwem kapitana Royda Clive’a zostaje wysłany do zbadania zakładu zbrojeniowego U.C.S. Wpadają jednak w zasadzkę Wanzerów U.C.S., uruchamiając serię wydarzeń, które pogrążą całą wyspę w wojnie.

Cechy gry:

  • Przeżyj przygodę w złożonym uniwersum geopolitycznym i wybierz jedną ze stron w dwóch różnych kampaniach.
  • Dostosuj wszystkie części swojego Wanzera, wzmocnij jego siłę ognia, osłony, szybkość i uzyskaj najlepsze efekty na polu bitwy.
  • Zwracaj uwagę na otoczenie i opracuj najlepszą możliwą strategię, aby szybko zdobyć przewagę nad przeciwnikiem.
  • Remake w pełnym 3D z ulepszoną grafiką i efektami. Graj w nowoczesnym trybie z nowymi funkcjami lub doświadcz oryginalnej rozgrywki.