WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Warner Bros potwierdza polskie daty premier Diuny, Tenet i innych swoich produkcji

Warner Bros potwierdza  polskie daty premier Diuny, Tenet i innych swoich produkcji

Doskonale wiemy, że nie zawsze polska premiera filmu pokrywa się z tą amerykańską czy nawet światową. Dlatego Warner Bros. Polska oficjalnie ogłosił, kiedy mamy spodziewać się w kinach takich produkcji jak Wonder Woman 1984, Tenet czy Diuna.

Czytaj też: Wonder Woman 1984 – Diana i wskrzeszony Steve na nowym zdjęciu

W najbliższych miesiącach do kin wejdzie sporo głośnych produkcji od Warner Bros. Ich spiętrzenie w drugiej połowie 2020 roku spowodowane jest pandemią koronawirusa i zmianami w harmonogramie, jakie wymusiło zamknięcie kin. Wszyscy czekamy na Tenet, ale wcześniej odbędzie się premiera Tylko sprawiedliwość. Poza tym Warner przygotował dla nas kolejną część Obecności, Wonder Woman 1984 i Diunę.

Polskie daty premier w ostatnich latach zwykle pokrywały się z tymi amerykańskimi czy globalnymi, jednak dobrze wiemy, że nie zawsze tak jest. Dziś polski odział Warnera opublikował oficjalny kalendarz kinowych premier na rok 2020 w Polsce.

Zobaczcie na jakie produkcje wytwórni pójdziemy do kina w najbliższych miesiącach.

  • Tylko sprawiedliwość – premiera 25 czerwca
  • Tenet – premiera 31 lipca
  • Scooby-Doo! – premiera 21 sierpnia
  • Obecność 3: Na rozkaz diabła – premiera 11 września
  • Wonder Woman 1984 – premiera 2 października
  • Diuna – premiera 18 grudnia

Zawsze jest jednak jakieś ale. Jeśli Tenet nie zadebiutuje w wyznaczonym czasie możemy spodziewać się kolejnych zmian w harmonogramie, więc trzeba pamiętać, że wszystko jeszcze może ulec zmianie.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News