Reklama
aplikuj.pl

Live Sale Allegro – platforma rusza ze sprzedażą na żywo

Allegro, Allegro Smart, promocja, koronawirus

Na platformie Allegro rozpoczął się cykl sprzedaży podczas spotkań na żywo. Live Sale Allegro potrwa do 26 lipca.

Czym jest Live Sale Allegro?

Największy platforma sprzedażowa w Polsce rusza z ciekawym cyklem sprzedażowym, który potrwa od 28 czerwca do 26 lipca. Podczas spotkań online znani influencerzy będą prezentować produkty dostępne na platformie Allegro, a wcześniej wybrane przez użytkowników. Dostępne będą w lepszych cenach, a każdy chętny będzie mógł zakupić je po transmisji na tej stronie.

Czytaj też: By odblokować konto w Orange na kartę nie musisz go doładowywać

Na specjalnie przygotowanej przez Allegro stronie znajdziemy również bardzo dużo promocji na różne produkty. Nowe ceny obowiązywać będą przez tydzień, a każdy poświęcony będzie innym kategoriom. teraz możecie łapać produkty w okazyjnych cenach z działu Uroda, Zdrowie i Moda.  od 5 lipca będą to Motoryzacja i Elektronika; od 12 lipca – Dziecko, Książki i Media, zaś na koniec, 19 lipca – Dom i ogród, Sport oraz Supermarket. Każdy kolejny cykl rozpoczynać się będzie transmisją live, podczas której obejrzymy wybrane produkty z tych kategorii. Dzięki temu zobaczymy, co jest teraz modne i co polecają użytkownicy.

Czytaj też: Czym będą grupy rodzinne na Allegro?

Live sale to stosunkowo nowa forma sprzedaży, która zyskuje coraz większą popularność na naszym rynku. W Allegro chcemy ciągle udoskonalać doświadczenia zakupowe naszych klientów, dlatego sięgamy po różnego rodzaju narzędzia. Jednym z nich jest właśnie Live Sale Allegro – podczas wydarzeń na żywo będziemy mieli okazję poznać największe trendy i wybór najpopularniejszych produktów wśród naszych użytkowników.

– pisze w komunikacie prasowym Marcin Gruszka, rzecznik prasowy Allegro.