WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Los Atlantydy w naszych rękach w najnowszym DLC do Assassin’s Creed Odyssey

Drugim sporym DLC do Assassin’s Creed Odyssey będzie podzielony na trzy epizody Los Atlantydy, którego zapowiedź podrzucił nam właśnie Ubisoft z zapowiedzią premiery 23 kwietnia. Już teraz możemy być pewni, że będzie to istny raj dla każdego, kto lubuje się w klimatach mitologii greckiej.

Czytaj też: Walka w Sekiro byłaby tą idealną w Star Wars Jedi: Upadły Zakon

W ciągu trzech epizodów, na które będziemy musieli czekać, jak na ulubiony serial przez kilka tygodni, trafimy łącznie do trzech mitycznych krain, w których gracze zostaną poddani próbom. Jedną z nich będzie tytułowa Atlantyda, ale możemy też liczyć na podróż do Elizjum (trafimy tam najpierw w Polach Elizjum) i przerażającego Hadesu. Na poniższym materiale widać, że spotkamy nie tylko Posejdona, ale też Hadesa i Persefonę, którzy ewidentnie mają związek z tajemniczą cywilizacją, którą poznajemy w Assassin’s Creed Odyssey.

Jednak nie samą historią gracz da się wciągnąć, dlatego też twórcy przygotowali dla nas potyczki z mitycznymi bestiami, wśród których znalazł się trzygłowy pies Cerber, który nie wyglądał na takiego, którego da się przekonać kawałem mięsa. Warto też wspomnieć, że ta zawartość jest dostępna wyłącznie dla tych, którym uda się przebrnąć przez główny wątek i ukończyć powiązaną z Atlantydą linią questów.

Czytaj też: Sprawdźcie kiedy zadebiutuje serial Wiedźmin

Źródło: Ubisoft