WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Magneto i Jean Grey na nowym zdjęciu z filmu X-Men: Dark Phoenix

W sieci pojawiło się nowe zdjęcie z filmu X-Men: Dark Phoenix, na którym możemy zobaczyć Magneto i Jean Grey. Do tego reżyser Simon Kinberg mówi o swoich planach dotyczących Genoshy.

Czytaj też: Tyrese Gibson potwierdza swoją rolę w filmie Morbius

Premiera Dark Phoenix zbliża się wielkimi krokami. I choć nie spodziewamy się po nim zbyt wiele, to i tak warto go zobaczyć choćby dlatego, że będzie to ostatni film o mutantach jakich znamy. Kiedy Disney weźmie się za serię dostaniemy coś zupełnie innego i, prawdopodobnie, zrestartowanego. Fani są ciekawi jak to się skończy i liczą, że nie będzie tak źle.

Na nowym zdjęciu z filmu Magneto i Jean Grey wydają się ćwiczyć swoje moce. Znajdują się w nowym domu Ericka – Genoshy. W komiksach było to ogromne miasto będące czymś w rodzaju Izraela dla mutantów, ale filmowa wersja wydaje się być tylko obozem pośrodku lasu.

Magneto i Jean Grey na nowym zdjęciu z filmu X-Men: Dark Phoenix

Simon Kinberg, reżyser i scenarzysta Dark Phoenix, wypowiedział się na temat swojej wizji tego miejsca.

Genosha to coś, co zawsze mnie fascynowało. To rodzaj Oz dla mutantów. Jako Żyd widzę podobieństwo do Izraela, a pojęcie Ziemi Obiecanej intrygowało mnie od dziecka. Szukałem w poprzednich filmach z serii X-Men sposobów na włączenie tego motywu. Myślałem o Apocalypse, ale potem poszedłem w zupełnie innym kierunku.

Marvel Studios nastawione jest na ponowne uruchomienie franczyzy zapewne w ciągu najbliższych kilku lat. Ciekawe więc, czy Dark Phoenix będzie satysfakcjonującym domknięciem serii, czy może okaże się koszmarkiem, o którym wszyscy będą chcieli zapomnieć.

Cóż, przekonamy się 7 czerwca podczas premiery.

Czytaj też: Brytyjskie plakaty Avengers: Endgame

Źródło: comicbookmovie.com