WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Mając Xboksa chyba bym się załamał patrząc na Games with Gold listopad 2019

Mając Xboksa chyba bym się załamał patrząc na Games with Gold listopad 2019

Oferta Games with Gold listopad 2019 nie zachwyca. Na szczęście posiadacze Xboksów nie muszą przejmować się ofertą Golda, bo mają Xbox Game Pass.

Microsoft już od kilku miesięcy nie zachwyca jeśli chodzi o stan swojej oferty abonamentowej. Games with Gold listopad 2019 jest po prostu bardzo przeciętne, ale… No właśnie, co z tego? W końcu posiadacze konsoli zielonych mają coś, czego PlayStation nie pozwala używać między innymi w Polsce.

Zanim wytłumaczę „o co autorowi chodzi?”, rzućmy okiem na ofertę Games with Gold. W listopadzie posiadacze Xboksa One pobiorą za darmo:

  • Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter (1-30.11)
  • The Final Station (16.11-15.12)
  • Star Wars: Jedi Starfighter (1-15.11)
  • Joy Ride Turbo (16-30.11)

Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter oraz The Final Station to gry tworzone na Xboksa One, ale Star Wars: Jedi Starfighter to produkcja z klasycznego Xboksa. Joy Ride Turbo to za to tytuł z X360. Oczywiście, wszystkie gry będzie dało się uruchomić dzięki kompatybilności wstecznej.

Oprócz tego, że Xbox oferuje kompatybilność wsteczną to mamy również inny powód, dla którego ból od patrzenia na tytuły z Games with Gold nie jest tak duży. To coś nazywa się Xbox Game Pass i za śmieszne pieniądze umożliwia zabawę w dziesiątki nowych i starszych gier. PlayStation oferuje swoje PS Now, ale niestety oferta nie jest dostępna we wszystkich państwach.

ŹRÓDŁO: kotaku