Reklama
aplikuj.pl

Uznany tuner Mansory ogłosił nowe projekty, a wśród nich Taycan!

Cabrera, Lamborghini Aventador SVJ, Aventador SVJ, Mansory Cabrera

Jeśli wyszukacie sobie dzieł tunera Mansory albo rzucicie na ten wpis na naszej stronie, pojmiecie wagę tej wiadomości. Firma ogłosiła bowiem swoje nowe projekty, czyli to, jak ulepszy m.in. elektryczne Porsche Taycan.

Mansory jest znane z wielu rzeczy, a określenie jego prac mianem powściągliwych byłoby wręcz karygodne. Ten niemiecki tuner ma obecnie ogromne portfolio przerobionych samochodów, od Astona Martina po Rolls-Royce’a, zapewniając każdemu stuningowanemu cacku nowy wymiar zarówno pod względem wyglądu, jak i osiągów. Zajmuje się też terenowymi buggy, motocyklami, a nawet jachtami i wózkami golfowymi.

Tym razem Mansory ogłosiło na swoim Facebooku, że zajmie się modyfikacją Taycana, a więc w pełni elektrycznego sedana Porsche. Nie będzie to jednak pierwszy raz tunera z EV, jako że wcześniej zajmował się modyfikacjami Modelu S Tesli. Zajmie się też podrasowaniem Porsche Cayenne Coupe, ale to nie koniec ogłoszeń.

Czytaj też: Fani Tesli! Zaznaczcie 22 września w kalendarzu

Mansory zajmie się też Audi RS Q8 oraz cackami Ferrari, które na powyższej grafice znajdują się w pierwszym rzędzie. To kolejno F8 Tributo, Portofino i 812 Superfast. Na ten moment nie znamy jednak szczegółów, pomijając to, że więcej informacji trafi do nas „wkrótce”.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News