WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Marvel’s Avengers na PS5 i Xbox Series opóźnione. Tylko coś mi się w powód nie chce wierzyć

Marvel’s Avengers na PS5 i Xbox Series nie pojawi się w terminie. Twórcy opóźnili premierę gry.

Jeśli liczyliście, że wkrótce wcielicie się w ekipę Avengersów to nie mamy dobrych wieści. Gra została opóźniona, a twórcy teraz tłumaczą dlaczego tak się stało.

Czytaj też: Oto 30 zoptymalizowanych gier, które są gotowe do premiery Xbox Series X|S
Czytaj też: Pojazdy Cyberpunk 2077 oraz styl świata. Mamy również materiały zakulisowe
Czytaj też: Korn i World of Tanks Blitz – wspólny teledysk i wydarzenie na Halloween!

Marvel’s Avengers? Ano tak, była taka gra

Powiem Wam, że co widzę jakiś materiał z tej gry to z zaskoczeniem przypominam sobie, że w nią grałem. Tytuł zupełnie nie zapada w pamięć i nawet nie mam ochoty wracać do produkcji, gdy pojawią się dodatkowi bohaterowie. Produkcja miała żyć przez lata, a tymczasem już teraz serwery Steam wskazują czasem na mniej niż tysiąc graczy zalogowanych jednocześnie. Jest słabo.

Czytaj też: Oto menu PS5! Schludne, szybkie, pomocne
Czytaj też: Aktualizacja PS4 8.0 to masa błędów, a jest wymagana
Czytaj też: Nowe informacje Spider-Man Miles Morales. Muzyka, appka, gorsze poruszanie się po mieście

Nowy początek na PS5 i XSX?

Obstawiam, że twórcy liczą na ożywienie gry poprzez wydanie jej na nowej generacji konsol. Do tego czasu wyjdzie już wiele aktualizacji (a gra ich potrzebuje) a i jacyś dodatkowi bohaterowie mogą zawitać do zabawy. Gdyby zatem wydać wersję na PS5 i XSX w terminie – gra dalej by się zbyt dużo nie zmieniła. Jeśli jednak tak jak zrobiło to Crystal Dynamics, zagramy dopiero w 2021 roku to rośnie szansa na doszlifowanie gry. Może Avengersi odrodzą się tak jak zamierza zrobić to Anthem?

Twórcy tymczasem tłumaczą opóźnienie premiery chęcią dopracowania wersji PS5 oraz Xbox Series. Nie wierzę, że to jest powodem. Tu nie chodzi o poprawianie grafiki i płynności tylko wymyślenie na nowo wielu elementów gry. Oddając grę do zabawy teraz, nowi gracze trafiliby na tak samo nudny tytuł. Tu trzeba dopracować wszystko.