Reklama
aplikuj.pl

Zmęczeni graniem? Bauhütte stworzyła specjalny masażer dłoni dla graczy

Zmęczeni graniem,specjalny masażer dłoni dla graczy, masażer dłoni dla graczy, masażer dla graczy

Jeśli odczuwacie ból dłoni podczas grania, to koniecznie zainteresujcie się albo nową (może ergonomiczną) myszką, albo stosowną podkładką pod nadgarstek na biurko. Jeśli jednak i to nie pomaga, a dłoń wręcz Wam odpada po cyfrowych przygodach, to może czas wyposażyć się w specjalny masażer dłoni dla graczy?

Bauhütte zaczęło sprzedawać masażer dłoni dla graczy… Japonia i wszystko jasne

Mowa dokładnie o podgrzewanym masażerze Bauhütte MSG-01H-BK, którego firma zachwala za wręcz zbawienny wpływ na dłonie graczy. Nie tylko tych zmęczonych, ale też jeszcze niegotowych do akcji. Innymi słowy, tej japońskiej firmie bardzo, ale to bardzo zależy na tym, żeby przekonać nas, że tego właśnie gadżetu potrzebujemy przy swoim komputerze.

Czytaj też: Dlaczego warto kupić telewizor TCL Mini LED?

W praktyce ten masażer dla graczy po wsadzeniu w niego całej dłoni wykorzystuje „poduszki powietrzne”, do ugniatania zmęczonych dłoni i palców w 15 strefach. Chociaż układ dziur w obitej materiałem piance może wydawać się ograniczający użycie do tylko jednej z dłoni, ponoć masażer jest w stanie zadbać o obie.

Czytaj też: Zapowiedziana konsola AYANEO Next doczeka się APU AMD nowej generacji?

Dokonuje tego poprzez wiele trybów masażu z regulacją nasilenia na trzech poziomach. Jest też w stanie zadbać specjalnie o konkretne palce (ma tryb dedykowany kciukowi) i nawet rozgrzać dłonie przed rozgrywką. Cena za taką przyjemność jest jednak wysoka i wynosi 145$. Może to i dobrze, że jest dostępny tylko w Japonii.