Reklama
aplikuj.pl

Menu główne Suicide Squad jak kubeł zimnej wody

suicide squad

Jak jeden zrzut ekranu może zniszczyć oczekiwana graczy? Możemy zobaczyć to na przykładzie wycieku z Suicide Squad, który sprawił, że grą zawiedzionych jest wielu.

Jakie miało być Suicide Squad?

Twórcy podchodzili do swojej gry z dużą dawką pewności siebie. Nawet dziś czytamy…

Oto gra Legion Samobójców: Śmierć Lidze Sprawiedliwości – wyznaczająca trendy dla całego gatunku trzecioosobowa strzelanka przygodowa tworzona przez Rocksteady Studios, zespół stojący za powszechnie docenianą serią Batman: Arkham. W tej grze znajdziecie typową dla studia bogatą rozgrywkę fabularną z barwnymi postaciami oraz przepełnioną akcją strzelankę trzecioosobową, które zapewnią graczom niespotykanie wrażenia.

Czytaj też: Twórcy Black Myth Wukong sami nabijają się z późnej premiery swojej gry

W Suicide Squad mamy poznaj historię niesławnego Oddziału Specjalnego X Amandy Waller (znanego jako Legion Samobójców), w skład którego wchodzą Harley Quinn, Deadshot, Kapitan Boomerang i King Shark. Legion niechętnie podejmuje się zlikwidowania najpotężniejszych superbohaterów świata DC – Ligi Sprawiedliwości. Dzięki oryginalnej fabule gry mamy przenieść się do otwartego świata Metropolis, gdzie super złoczyńcy DC zmierzą się z kosmitami i superbohaterami DC, którzy skupieni są na niszczeniu miasta, które niegdyś przysięgali chronić. Jakby tego było mało, Legion Samobójców musi uważać na tykające w ich głowach bomby, które mogą wybuchnąć z powodu najmniejszych oznak niesubordynacji.

Jak skończy Suicide Squad?

Graczy niepokoiła jednak informacja o tym, że Suicide Squad nie będzie grą dla pojedynczego gracza, a kolejną próbą bycia hybrydą gry single i multiplayer. Z drugiej strony, obiecywane są rozbudowane opcje rozwoju naszych postaci, co może dać sporo frajdy.

Każdy członek oddziału posiada wyjątkowy zestaw ruchów, specyficzne umiejętności przemieszczania się, szeroki wachlarz broni do modyfikacji i umiejętności do opanowania, co czyni eksplorację dynamicznego, otwartego świata Metropolis jeszcze ciekawszą. Fani mogą dostosowywać swoją rozgrywkę i płynące z niej doświadczenia w zależności od tego, czy wolą grać w pojedynkę, czy połączyć siły ze znajomymi w trybie wieloosobowej współpracy.

Problem jednak w tym, że to wszystko zdaje się będzie zamykać w grze podobnej do Marvel’s Avengers, czyli tytułu, który mógłby być świetną grą singleplayer, ale wymuszono na nim tryb sieciowy, który zrujnował produkcję.

Czytaj też: GTA Trilogy trafi do nowego sklepu, ale wstrzymajcie się z zakupem

Do sieci trafił zrzut ekranu z Suicide Squad i… gracze nie są zadowoleni.

Porównania do gier sieciowych w stylu Modern Warfare 2 czy PUBG w wersji mobilnej od razu budzą negatywne skojarzenia. Mamy zatem nudny, oklepany interfejs z darmowych gier, a do tego widoczne jakieś bliżej nieokreślone surowce, które po coś będziemy musieli zbierać. Liczne opóźnienia gry po porażkach podobnych tytułów nie powinny zatem dziwić. Ta gra ma spory potencjał na porażkę.