WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Mercedes zapowiada coś wielkiego z wodorem w roli głównej

Szef działu projektowego firmy Mercedes-Benz, Gorden Wagener, zapowiedział coś „dużego”, wspominając w poście na Instagramie o „tym czymś”.

Tajemnicze zdjęcie Wagener okraszył następującymi słowami:

Nasza najnowsza koncepcja z dumą prezentuje swoją najnowocześniejszą technologię zgodną z naszą filozofią projektowania [ o nazwie – dop. red.] Zmysłowa Czystość.

Niestety większej ilości szczegółów nie znamy, ale ale nadchodząca transmisja na żywo z kanału Daimler Trucks na YouTube podpowiada, czego powinniśmy się spodziewać, podkreślając to napisem „na naszej drodze do wodorowej przyszłości”. Ten projekt poznamy już jutro, 16 września w południe.

W opisie znajdziemy też informacje, że prezentacja będzie obejmować „konkretną strategię technologiczną elektryfikacji pojazdów”. To wskazuje, że marka będzie wspominać podczas wystąpienia nie tylko o pojeździe wodorowym.

Czytaj też: Ktoś chętny na limuzynę prezydenta USA?

Oczywiście nie ma bezpośredniego potwierdzenia, że ​​zwiastun z Instagrama i nadchodząca transmisja na żywo od Daimler Trucks sugerują to samo. Umówmy się jednak – wszystko ma swoją przyczynę, a zbiegi okoliczności, to rzadkość na rynku motoryzacyjnym.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News