Reklama
aplikuj.pl

Wymyśl film i wygraj 10 000 zł z Oppo i MFF Nowe Horyzonty

Masz duże pokłady kreatywności i potrafisz nagrywać filmy? Warto to wykorzystać i wygrać nagrody oraz solidną promocję w ramach 21. MFF Nowe Horyzonty.

Konkurs w ramach 21. MFF Nowe Horyzonty ma dwa etapy

MFF Nowe Horyzonty

Pierwszy etap konkursu trwa do 25 maja. Polega on na zebraniu pomysłów. Należy wymyślić film, którego realizacja jest możliwa za pomocą Oppo Reno5 5G. Forma prezentacji jest dowolna. Może to być scenariusz, skrypt, czy też inna forma. Dodatkowe punkty przyznawane będą za wykorzystanie funkcji smartfonu, takich jak Dual-View Video.

Przesłane prace zostaną ocenione przez ekspertów, takich jak Roman Gutek – prezes Stowarzyszenia Nowe Horyzonty i założyciel MFF Nowe Horyzonty, Marcin Pieńkowski – dyrektor festiwalu i dyrektor artystyczny MFF Nowe Horyzonty, Mo Zhang – Brand Menedżerka Oppo w Polsce, Marcin Prokop – dziennikarz związany przez lata z filmem i muzyką, ambasador marki Oppo w Polsce oraz Michał Wilczewski – fotograf i influencer znany jako Wujaszek Liestyle.

Czytaj też: Premiera Sony Xperia Ace 2. Na dostępność w Europie poczekamy

Do drugiego etapu konkursu przejdzie 15 osób, które zostaną wyposażone w smartfony Oppo Reno5 5G, którymi zrealizują swoje filmowe pomysły. Zwycięzca (lub zwycięzcy, można zgłaszać się grupowo) będą mogli nagrać swój film przy wsparciu profesjonalnej ekipy filmowej. Premiera materiału odbędzie się 21 sierpnia podczas Gali Zamknięcia 21. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Nowe Horyzonty. Do tego przewidziana została nagroda pieniężna w kwocie 10 000 zł oraz dodatkowe prezenty od Oppo.

Czytaj też: Take-Two, wydawca GTA zamierza wydać 62 gry do 2023 roku

Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie konkursu. Mam nadzieję, że nagrania finałowej 15-tki zostaną gdzieś upublicznione, nawet w mediach społecznościowych. Warto śledzić hashtagi FilmYourStory i #OPPOxNH. Czasem nie ma się pojęcia, jakie cuda ludzie potrafią nagrać za pomocą smartfonu.