Reklama
aplikuj.pl

Miasto Stali w Fallout 76 i plany na rozwój gry

fallout 76

Deweloperzy Fallout 76 spełniają swoje obietnice o tym, że Fallout 76 może żyć bardzo wiele lat. Tym razem twórcy zaprezentowali najnowszy, 10. sezon gry oraz opowiedzieli o planach na przyszłość.

Miasto Stali w Fallout 76 – to już 10. sezon

Co nowego w dziesiątym sezonie Fallout 76? Po raz pierwszy w historii będziecie mogli odblokować możliwość wytwarzania zupełnie nowego sprzętu, takiego jak uzbrojenie i pancerze wspomagane, awansując na planszy S.C.O.R.E. Miasta Stali. Kultowa automatyczna broń biała, autotopór, debiutuje w Falloucie 76 na 15 poziomie, a wy będziecie mogli skonstruować też własny zestaw unijnego pancerza wspomaganego, osiągając różne rangi w 10 sezonie.

Czytaj też: The Division Heartland wyciekło przez… Ubisoft

Otoczenie zaczyna wam się trochę… przykrzyć? Codzienne obowiązki i domowe zajęcia was nudzą? Może czas na zmianę otoczenia? Dołączcie do Red Rocket i zaliczcie wycieczkę do serca Ameryki. Poznajcie widoki i dźwięki wspaniałego Pittsburgha w Pensylwanii! Podziwiajcie zapierające dech w piersiach widoki na panoramę miasta, poznajcie się z jego przyjaznymi i ciężko pracującymi mieszkańcami i poznajcie jego bogatą historię, związaną z produkcją stali. To wszystko i jeszcze więcej będziecie mogli robić, jednocześnie awansując w zupełnie nowym, 10 sezonie Fallouta 76: „Z Red Rocket przez Amerykę przedstawia: Miasto Stali”.

Jak zwykle, plansza S.C.O.R.E. „Miasto Stali” zawierać będzie ponad 100 nagród za awanse, które będziecie mogli odebrać w trakcie 10. sezonu. Niektóre możecie już znać – to na przykład waluta w grze, przedmioty jednorazowe i pakiety kart profitów. Do zgarnięcia jest też dużo różnych przedmiotów kosmetycznych, takich jak stroje, ozdoby plecaków, ikony graczy i nie tylko. Oprócz nauki wytwarzania samego unijnego pancerza wspomaganego, możecie zgarnąć też malowania w stylu Unii dla pozostałych zestawów pancerzy i pancerzy wspomaganych. Skórki uzbrojenia na autotopór, miotacz ognia i dwururkę pomogą wam przemierzać Appalachy i Dziórę z klasą.

Fallout 76 grą na lata

Zawsze, gdy przypominam sobie o planach Bethesdy na to, że Fallout 76 będzie wspierany tak długo, jak na serwerze będą pojawiać się gracze, zastanawiam się, jakim cudem ten archaiczny silnik gry przetrzyma wszelkie modyfikacje? Póki co, technologia jakoś się trzyma, ale czy w przyszłości możemy spodziewać się przejścia produkcji na silnik z Starfield?

Czytaj też: Rick and Morty przedstawiają God of War Ricknarock

Co na razie wiemy, że Bethesda planuje na przyszłość? W Fallout 76 możecie spodziewać się standardowych weekendowych aktywności, takich jak polowanie na łowców skarbów, podwójne PD, nadwyżka akcji i inne. Powrócą też ulubione przez społeczność wydarzenia sezonowe, które znajdziecie w najnowszym kalendarzu społeczności. Zbliżając się do sezonu świątecznego i końca roku 2022, deweloperzy wprowadzą nowe, stałe wydarzenia publiczne oraz potwornego bossa regionu.