Reklama
aplikuj.pl

Rick and Morty przedstawiają God of War Ricknarock

god of war

Rick and Morty ponownie łączą siły z PlayStation i przedstawiają reklamę God of War, która łączy oba uniwersa. Rick jako Kratos, a Morty jako Atreus? Przydałby się cały odcinek w tym stylu!

Rick and Morty i God of War

Marki Rick and Morty i PlayStation współpracowały już razem w przeszłości. To właśnie dzięki tym dwóm firmom dostaliśmy reklamę Death Stranding, które przedstawiono w świecie Adult Swim.

Teraz otrzymujemy kolejną reklamę, która już bardzo podoba się społeczności fanów gier PlayStation. Tym razem Rick i Morty wybrali się do świata Kratosa. Zobaczcie nową reklamę God of War Ragnarok!

Czytaj też: To nie koniec Cyberpunk 2077! CD Projekt opowie „what’s next”!

Premiera i cena God of War Ragnarok

Premiera God of War Ragnarok odbędzie się 9 listopada 2022 roku. Tytuł w wersji cyfrowej będzie dostępny w trzech edycjach. Pierwsza z nich to Edycja Standardowa PS4. Jest to najtańsza opcja, która pozwoli nam pobrać grę w wersji na PlayStation 4 i kosztuje ona 299 złotych. Jeśli kupimy tę wersję gry, a w międzyczasie zakupimy PlayStation 5 to będziemy mogli zaktualizować grę do lepszej wersji. Jak podaje Sony: „Za dodatkową opłatą dostępna będzie opcja cyfrowej aktualizacji z płyty lub wersji cyfrowej na PS4 do wersji cyfrowej na PS5. Aby dowiedzieć się więcej na temat aktualizacji gier na PS4 do wersji na PS5, odwiedź stronę działu obsługi klienta.”

Czytaj też: Assassins Creed Mirage powrotem do korzeni? Analiza grafik z gry

Jeśli mamy PS5 to powinniśmy się jednak zaopatrzyć w wersję, która również nazywa jest jako Edycja Standardowa PS4 i PS5. Dzięki temu, do naszej biblioteki trafi zarówno edycja gry przeznaczona na PlayStation 5, ale też wersja PlayStation 4. W tym przypadku zapłacić musimy 339 złotych.

Możemy jednak wydać też 389 złotych. Co otrzymamy w Cyfrowej Edycji Deluxe? Na graczy czekają następujące elementy:

  • God of War Ragnarok PS4 i PS5
  • Pancerz Czarnej Doliny
  • Strój Czarnej Doliny (skórka)
  • Rękojeść topora Czarnej Doliny
  • Rękojeści ostrzy Czarnej Doliny
  • Cyfrowy artbook od Dark Horse
  • Oficjalna cyfrowa ścieżka dźwiękowa
  • Zestaw awatarów PSN na PS4/PS5