Reklama
aplikuj.pl

The Division Heartland wyciekło przez… Ubisoft

the division heartland

Mamy nowe informacje na temat The Division Heartland. To jednak nie tym razem informatorzy dostarczają wieści o produkcji Ubisoft. Za wyciekiem stoi sam wydawca gry.

The Division Heartland coraz bliżej

Zapewne Ubisoft zamierzał opowiedzieć o The Division Heartland podczas swojego cyfrowego wydarzenia Ubisoft Forward, które zaplanowane jest na 10 września, tego roku. Wiemy już, że podczas imprezy zobaczymy pokaz Assassin’s Creed Mirage, a teraz zdaje się, że poznaliśmy kolejny tytuł, który pojawi się na wydarzeniu!

Czytaj też: Już nie czekam na New Tales from the Borderlands

The Division Heartland wyciekło w dość nietypowym miejscu. Okazuje się bowiem, że produkcja pojawiła się po prostu w sklepie Ubisoftu. Nie wszystkie informacje o niej zostały jeszcze dodane do witryny, ale już teraz możemy się sporo dowiedzieć z podstrony, która zapewne miała pozostać ukryta. Co zatem wiemy o darmowej produkcji?

Wyciek The Division Heartland

The Division Heartland będzie darmową, wieloosobową, surwiwalową grą akcji, rozgrywającą się w małym miasteczku gdzieś w Stanach Zjednoczonych. Twórcy obiecują „potężne rozgrywki PvEvP w operacjach klasy Burza” – W świecie zmagającym się z niebezpiecznym wirusem, łącznie 45 graczy może wspólnie walczyć w operacjach klasy Burza PvEvP przeciwko niebezpiecznym zbuntowanym agentom tworzącym frakcję znaną jako Sępy.

Czytaj też: Rick and Morty przedstawiają God of War Ricknarock

Oprócz tego dowiadujemy się o tym, że w The Division Heartland przyjdzie nam kształtować własne pole bitwy w operacjach najazdowych PvE – „Wypełniaj misje PvE, zbieraj sprzęt, aktywuj alarmy i wpłyń na pole bitwy w operacjach najazdowych.” Oczywiście nie zabraknie także systemu awansowania postaci i jej dostosowywania – „Możesz grać jako jeden z sześciu agentów, a w każdym meczu wybrać jedną z trzech klas – każda ma swoje zalety i zestaw zdolności”.

Do grania w The Division Heartland na PC potrzebne będzie konto Ubisoft Connect. Tytuł zostanie automatycznie dodany do biblioteki gier.