Reklama

Microsoft Surface Duo w Europie – cena powala!

specyfikacja Microsoft Surface Duo, cena Microsoft Surface Duo

Marzy Wam się Microsoft Surface Duo? Cóż, informacje o cenach na kilku europejskich rynkach wskazują, że musicie przygotować się na gigantyczny wydatek.

Kupno Microsoft Surface Duo w Europie będzie sporym wydatkiem

Oczywiście na początku trzeba zaznaczyć, że nikt nie spodziewał się niskiej ceny Surface Duo. Debiutujące we wrześniu ubiegłego roku urządzenie w USA kosztowało od 1399 dolarów, co czyniło go jednym z najdroższych urządzeń z serii Surface. Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych jednak dostali teraz sporą promocję, bo Surface Duo można tam kupić taniej o 400 dolarów, co z pewnością czyni go bardziej dostępnym.

Czytaj też: Wystartowała platforma Allegro Biznes
Czytaj też: Koniec aplikacji Muzyka Google Play
Czytaj też: Telefony OnePlus dostępne także w ofercie sieci Play

Tymczasem serwis Neowin informuje nas o europejskich cenach, które, zwłaszcza biorąc pod uwagę obniżkę w USA, mogą przyprawić o zawrót głowy. We Francji i w Niemczech za Microsoft Surface Duo w wersji 128 GB trzeba zapłacić 1549 euro (w Wielkiej Brytanii 1349 funtów), zaś opcja 256 GB kosztować ma 1649 euro. Co przy obecnym kursie daje nam ceny odpowiednio ok. 7000 i 8000 zł. Czyli niewiele mniej niż trzeba zapłacić za Samsunga Galaxy Fold 2. O tym, czy Surface Duo trafi do Polski jeszcze nic nie wiadomo.