WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Microsoft Teams dostanie funkcję tworzenia ankiet

Microsoft Teams dostanie funkcję tworzenia ankiet

Platforma Microsoft Teams otrzyma wkrótce kolejne ulepszenie. Nową funkcją będzie możliwość tworzenia ankiet, na które uczestnicy będą na bieżąco mogli oddawać głosy. Ma to znacznie wpłynąć na produktywność spotkań.

Ankiety na Microsoft Teams

Niedawno zapowiedziano, że wraz z listopadową aktualizacją do Teams zostanie dodana bardzo przydatna funkcja wyciszania dźwięków z otoczenia. A teraz dostaliśmy informację o kolejnej nowości. Będą to ankiety. Ulepszenie już w przyszłym miesiącu trafi do użytkowników zarówno aplikacji jak i internetowej platformy.

Czytaj też: iPhone 12 przeszedł ekstremalny test wodoszczelności
Czytaj też: Microsoft Teams zapewni spokój podczas konferencji dzięki wyciszeniu dźwięków z tła
Czytaj też: Inteligentne głośniki – zbędny gadżet? Dane mówią co innego

Widać, że Microsoft wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników, którzy wykorzystują program zarówno do pracy, jak i do nauki. Funkcja ankiet pozwoli umieszczać je bezpośrednio w spotkaniach, a każdy z uczestników dostanie powiadomienie, że może wziąć udział w takiej sondzie. Osoba, która stworzy ankietę będzie widziała wyniki na żywo i nawet podczas trwania takiego spotkania będzie mogła sprawdzić, jak wyglądają bieżące wyniki. Dodatkowo w Teams na Windows 10 głosy będzie można oddawać anonimowo, co może znacznie wpłynąć na prawdziwość wyników.

Ankiety mają bardzo dobrze wpłynąć na produktywność prowadzonych za pomocą platformy spotkań. Funkcja zostanie dodana w Teams dla firm i dla sektora edukacyjnego, co oznacza, że nie znajdziemy ankiet w darmowej wersji.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext.pl? Obserwuj nas w Google News