WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Microsoft Teams pojawi się w CarPlay

Microsoft Teams pojawi się w CarPlay

Microsoft Teams może już niedługo zagościć w CarPlay, systemie, który pozwala obsługiwać apki ze smartfona na wbudowanym w samochodzie ekranie.

Microsoft Teams w CarPlay

Z pewnością aplikacja Teams nie będzie działała tak samo w CarPlay tak jak na systemie iOS, ale z pewnością będzie to bardzo ciekawa opcja dla wszystkich, którzy pracują zdalnie. Czasem bywa tak, że musimy gdzieś pojechać, a wypada nam w tym czasie jakieś ważne spotkanie online. Microsoft zaznacza jednak, że jej działanie w systemie samochodowym będzie ograniczone ze względu na bezpieczeństwo.

Czytaj też: Szybsze i wygodniejsze zakupy dzięki aplikacji Rossman GO
Czytaj też: Aplikacja mobilna InPostu pozwoli na nadawanie przesyłek bez drukowana etykiet
Czytaj też:
Nowości w Huawei AppGallery – aplikacja Librus i InPostu zintegrowane z HMS

Użytkownik korzystający z Teams będzie mógł jedynie uczestniczyć w spotkaniu głosowo bez możliwości oglądania swoich rozmówców. Dzięki twemu będzie mniejsze ryzyko rozproszenia podczas jazdy. Do odbierania czy wykonywania połączeń na Teams będzie można wykorzystać Siri, asystenta głosowego Apple.

Jeszcze nie wiadomo kiedy dokładnie Teams trafi do CarPlay, ale z pewnością nie stanie się to aż tak szybko. Nie jest wiadome również, czy takie rozszerzenie pojawi się w Android Auto.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News