Reklama
aplikuj.pl

Polowanie na miejską legendę w Fallout 76

fallout 76

Fallout 76 zaoferuje już 28 lutego nowe atrakcje dla graczy. Jedną z nich będzie polowanie na miejską legendę. Czy sprostacie wyzwaniu w postaci Mothmana?

Aktualizacja Fallout 76

Przygotujcie się, bo we wtorek, 28 lutego, wprowadzone zostaną do Fallout 76 nowe cotygodniowe wydarzenie rotacyjne, które dodają mutacje z codziennych operacji do wydarzeń publicznych. Inwazja Mutacji zwiększy poziom trudności wydarzeń publicznych i rzuci wam wyzwanie zmiany stylu gry, ale oczywiście zagwarantuje też atrakcyjne nagrody.

Czytaj też: Gracze Battlefield 2042 chcą wiedzieć co dalej z grą

Od 28 lutego do 21 marca, o każdej pełnej godzinie odbędzie się zmutowane wydarzenie publiczne.

  • Zaliczenie zmutowanego wydarzenia publicznego da wam w nagrodę zmutowaną paczkę.
  • W zmutowanych paczkach znajdziecie medykamenty, zasoby, amunicję, przedmiot legendarny i szansę na rzadkie plany!

Ci z was, którzy żądni są kolejnych nagród, mogą ukończyć zmutowane wydarzenia publiczne z co najmniej 3 posiadaczami Fallout 1st, aby wszyscy uczestnicy otrzymali zmutowane pakiety drużynowe. Te pakiety drużynowe działają podobnie jak zmutowane paczki, ale dają dodatkowe nagrody. Po pierwszych trzech tygodniach zmutowanych wydarzeń publicznych, będą one wracały w niektórych tygodniach, zawsze o pełnej godzinie.

Sezon 12. Fallout 76

Moją ulubioną legendą miejską jest ta o Mothmanie. Człowiek-ćma pojawiający się, oczywiście, w USA ma być stworzeniem przypominającym dużą ćmę, która atakuje w nocy. Temat tego tajemniczego stworzenia (bo jest prawdziwe, prawda?) pojawił się w filmie Przepowiednia z 2002, a i gracze mogą go kojarzyć z gry Mothmen 1966 lub legend dotyczących GTA San Andreas.

W świecie polowania na grubego kryptydowego zwierza jest tylko jeden człowiek wystarczająco dzielny, silny i mądry, żeby stanąć oko w oko z tymi tajemniczymi bestiami! W tym sezonie śledzimy brawurowe i niebezpieczne losy Ripa Daringa, wyjątkowego łowcy kryptyd, oraz jego wiernego pana złotej rączki, Percivala, i niezłomnej pielęgniarki Guinevere.

Czytaj też: Baldur’s Gate 3 w końcu przebija się na nowe urządzenia

To nie koniec zmian i atrakcji w ramach kolejnego sezonu Fallout 76. Oprócz tego spodziewać się można:

  • Kryptydowe nagrody: Od dekoracji podłogi po malowania na pancerz wspomagany, nowy sezon oferuje tematyczne kryptydowe atrakcje dla wszystkich domorosłych kryptozoologów.
  • Nowy sojusznik: Zaproście brata Stevena do swojego C.A.M.P. i niech Ćmoczłek obdarzy was swoim błogosławieństwem.
  • Nowe obiekty w C.A.M.P: Stwórzcie przytulną chatkę łowcy dla samego Ripa Daringa. Wstawcie do niej myśliwski tron albo wystawcie swoje ulubione kufle, korzystając z taksydermistycznej niedźwiedziej gabloty na kufle.

W tym sezonie wprowadzona zostaje nowa funkcja w sezonach – ponowne losowania wyzwań!

  • Raz dziennie możecie bezpłatnie ponownie wylosować wyzwanie dzienne lub tygodniowe.
  • Ponowne losowania można też odebrać bezpłatnie na planszy sezonu albo kupić w Atomowym Sklepie.
  • Możecie użyć tylu ponownych losowań dziennie, ilu chcecie.
  • Ponownie wylosowane wyzwania mają szansę stać się wyzwaniami epickimi, które dają jeszcze lepsze nagrody za zaliczenie.