Reklama
aplikuj.pl

Mamy farta – Mighty Doom dostępne w Polsce

mighty doom

Walka ze złem nigdy nie ustaje w tej pełnej kreskówkowej przemocy strzelance z widokiem z góry, w której główną rolę odgrywa Mini Slayer. Pobraliście już Mighty Doom?

Mighty Doom w Polsce

Premiera Mighty Doom odbyła się tylko w wybranych krajach. Nie było pewności, że ta mobilna produkcja zadebiutuje w Polsce, ale udało się – tytuł jest już dostępny do pobrania poprzez App Store oraz Google Play Store. Co więcej, produkcja posiada bardzo dobre oceny. Gra w wersji na Androida chwali się średnią 4,6 na 5, a na iOS – 4,9 na 5!

Czytaj też: Serwery Battlefield wyłączone

Inspirowany kolekcjonerskimi gadżetami DOOM Eternal od id Software Mini Slayer był niegdyś skromną, zabawkową figurką, w której wyładowanie energii argentu rozbudziło żądzę wyrzynania demonów. Lecz kiedy zabawkowe demony porwały króliczkę Mini Slayera, Daisy, zabawa się skończyła! Przedzieraj się przez miniaturowe wersje kultowych lokacji i wrogów z serii DOOM, niszcząc zło rękami własnego Mini Slayera, którego możesz modyfikować i ulepszać.

Dzięki sterowaniu jednym palcem Mini Slayer nigdy nie przerywa rzezi – poruszaj się i strzelaj pośród piekielnych zastępów, od złowrogich cacodemonów po miotające kulami ognia diabliki. Zmierz się z szeregiem podstępnych bossów, wśród których znajdziesz wzmocnione wersje słabych, klasycznych wrogów z serii DOOM! Unikaj ataków, niszcz wrogów potężną bronią i wykonuj satysfakcjonujące, brutalne zabójstwa chwały, by odzyskiwać zdrowie.

Prezenty dla pierwszych graczy Mighty Doom

Gracze, którzy dołączą do produkcji przed 20 kwietnia otrzymają Pakiet Mini Slayera,

Zawartość Pakietu Mini Slayera:

  • Ciężkie działo barona piekieł (skórka broni)
  • Wyrzutnia rakiet cacodemona (skórka broni)
  • 3 klucze wyposażenia
  • 1 klucz broni
  • 80 kryształów

Czytaj też: Postal 4 ze skrajną przemocą na PlayStation

Oprócz tego gracze mogą zalogować się swoim kontem Slayers Club, by otrzymać ekskluzywną nagrodę (skin)! Aby otrzymać ten przedmiot, dokonajcie w grze jednorazowego połączenia z kontem Bethesda.net/SlayersClub. Nie należycie do klubu? Dołączcie do Slayers Club już dziś za darmo na tej stronie.