Reklama

Miniaturowy komputer WPC-905 od Stealth zaskakuje ceną i wytrzymałością

Miniaturowy komputer WPC-905 Stealth, komputer WPC-905 Stealth, Stealth WPC-905 Stealth

Należąca do Sparton firma Stealth ujawniła swój nowy miniaturowy komputer WPC-905, który ma ciekawą listę atrybutów, jakimi może się pochwalić.

Miniaturowy komputer WPC-905

WPC-905 od Stealth jest komputerem w zupełności pozbawionym wentylatorów w całkowicie szczelnej obudowie, dzięki czemu jest odporny na działanie cieczy, chemikaliów, kurzu i brudu, co akcentuje certyfikat IP67.

Czytaj też: Google Cloud for Business – poznaj tajemnice Google
Czytaj też: ASRock Jupiter X300 to bardzo mały komputer
Czytaj też: Składany iPhone z wieloma kamerami do panoram. Intrygujący patent z masą kamer

Pomimo braku aktywnego chłodzenia, to cacko jest wyposażone w procesory Celeron Intel Core 8. generacji, do 32 GB RAM, dyski półprzewodnikowe (SSD) z opcjonalnymi konfiguracjami RAID oraz szeroki zakres mocy wejściowej, bo od 9 do 48 VDC.

WPC-905 ma certyfikaty RoHS, CE i FCC, EN50121-3-2, EN50155, a także zawiera TPM 2.0 (Trusted Platform Module), co zapewnia zwiększone bezpieczeństwo sprzętu. Nie jest to cacko do grania, a sprzęt bardziej użyteczny z myślą o nagrywaniu wideo/audio, napędzaniu interaktywnych automatów, ogarnianiu Internetu Rzeczy i nie tylko.

Czytaj też: AeroCool prezentuje chłodzenie Cylon 3H
Czytaj też: Samsung QLED i oświetlenie Philips Hue w nowej promocji
Czytaj też:
Gigabyte prezentuje kartę Radeon RX 6900 XT AORUS MASTER

Miniaturowy komputer WPC-905 jest kompatybilny z Microsoft Windows 10, Server 2019, Linux i może być konfigurowany na zamówienie, aby spełnić dokładne potrzeby klienta. Systemy są standardowo objęte 2-letnią gwarancją, która może zostać przedłużona do łącznie 3 lat. Cena? Ogromna, bo zaczynająca się od 3195$.