Reklama
aplikuj.pl

MK295 Silent Wireless Combo to bezgłośna klawiatura + mysz

mk295, klawiatura logitech

Logitech wprowadza nową, bezgłośną wersję klawiatury + mysz. MK295 Silent Wireless Combo chwali się bezgłośną pracą użytkownika.

Uwielbiam ciche klawiatury i myszki. Nienawidzę, gdy mechaniczne wersje klawiatur stukają jak maszyny do pisania, więc kupując coś nowego, najważniejsze jest dla mnie to, aby była ta rzecz cicha.

Logitech chwali się, że jego MK295 Silent Wireless Combo to zestaw zawierający bezgłośną klawiaturę i myszkę. Według producenta, w porównaniu z popularnym zestawem Logitech MK270 o 90 procent zredukowano odgłosy pisania i klikania.

Czytaj też: Armia USA wkrótce otrzyma nowy pojazd. To nowoczesne cacko “do wszystkiego”

Pełnowymiarowa klawiatura posiada odporną na zalanie konstrukcję, trwałe klawisze i solidne odchylane nóżki z regulacją wysokości, co zapewnia dodatkową warstwę użyteczności i komfortu. Bateria ma żywotność 36-miesięcy, a zestaw komunikuje się bezprzewodowo.

MK295 Silent Wireless Comb

Wygodna i kompaktowa mysz ma ergonomiczny kształt. Oferuje 18-miesięczną żywotność baterii, wyposażono ją też w wyłącznik, dzięki czemu nie uruchomi się przypadkowo podczas przenoszenia czy nieużywania. Bezprzewodowe połączenie działa stabilnie do 10 metrów, a zapewnia je niewielki odbiornik podłączany do portu USB.

Ile przyjdzie nam zapłacić za taki sprzęt i kiedy go zdobędziemy? Zestaw MK295 Silent Wireless Combo będzie dostępny we wrześniu 2020 r. Przewidywana cena detaliczna zestawu MK295 Silent Wireless Combo to 179 zł.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News