Reklama
aplikuj.pl

Mobilna klawiatura Trio 500 Samsunga zmierza na rynek

Mobilna klawiatura Trio 500 Samsung Smart Keyboard Trio 500

Dzięki oddziałowi Samsung Germany dowiedzieliśmy się, że nowa Smart Keyboard Trio 500 ma trafić za niedługo do sprzedaży, a dokładniej mówiąc, już na początku czerwca. Znamy też jej cenę, która ma wynieść 45 euro (około 200 złotych). Pozostaje tylko pytanie, czy warto zainteresować się tą nowością.

Mobilna klawiatura Trio 500 – co oferuje?

Ta bezprzewodowa klawiatura jest w stanie połączyć się z trzema różnymi urządzeniami za pomocą Bluetooth w wersji 5.0, a samo przełączanie się z jednego na drugie ma być płynne, sprowadzając się tylko do jednego kliknięcia. Oprócz tego Smart Keyboard Trio 500 ma zostać wyposażona we wbudowane trzy skróty klawiszowe, do których to możemy przypisać nasze trzy ulubione aplikacje.

Czytaj też: Zanurzcie się w muzyce z Cell Alpha od byłego projektanta Apple

Dostępna w czterech wersjach kolorystycznych mobilna klawiatura Trio 500 współpracuje ze smartfonami i tabletami w trybie DeX, ale z tym wyjątkiem, że tylko w grę wchodzą smartfony i tablety z serii Galaxy. Warto więc obracać się w całym ekosystemie Samsunga, bo DeX znacząco poprawi naszą wydajność i komfort w tradycyjnych działaniach, umożliwiając m.in. wrzucenie okien smartfona na większy ekran.

Czytaj też: Inteligentny asystent gotowania Cooksy ułatwi Wam życie w kuchni

Trio 500 według producenta mimo swojej smukłości oferuje klawisze, które są prawie takiego samego rozmiaru, jak te w zwykłej klawiaturze laptopowej. Widać jednak, że wszystkich klawiszy Samsungowi nie udało się wcisnąć na pokład tego modelu o wymiarach 280,4 × 127,4 × 15,4 mm. Nic jednak dziwnego, bo ma to być możliwie najbardziej mobilna klawiatura (stąd waga 412 gramów), której zasilaniem zajmie się pojedyncza bateria AAA 2ea.