WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Mobilne Harry Potter Wizards Unite publikuje tajemnicze filmiki

Mobilne Harry Potter Wizards Unite wciąż powstaje. Twórcy udostępnili jednak nowe materiały wideo, które promują nadchodzącą produkcję.

Harry Potter Wizards Unite to nowa produkcja studia Niantic, które odpowiedzialne jest za Pokemon GO. Mobilne Pokemony cieszą się ogromną popularnością, która stale rośnie. Gra otrzymuje w każdym roku kilka aktualizacji, które znacznie ją rozbudowują, stawiając przed graczami kolejne wyzwania czy opcje gry. Gdy część zespołu Niantic dba o Pokemony, to w tym czasie pozostała grupa dłubie nad kolejną produkcją.

Czytaj też: Gry Rockstara sprzedają się jak szalone – GTA 5 i RDR 2 zarabiają miliony

Harry Potter Wizards Unite to tytuł, który aktualnie powstaje w studiu Niantic. Gra ma być w podstawowych założeniach podobna do Pokemon GO. Gracze ponownie wyruszą na spacery z telefonem w ręce, aby wykonywać różne czynności, które postawi przed nimi gra. W Wiazards Unite naszym celem nie będzie jednak kolekcjonowanie magicznych stworzeń. Gracz będzie częścią specjalnej grupy, która ma uniemożliwić mugolom dowiedzenie się czegoś o magicznym świecie.

Grę promują materiały wideo stylizowane na tajne nagrania, o których nikt nie może się dowiedzieć. Niantic opublikowało właśnie nowe „dowody” na to, że w naszym świecie znów pojawiły sie przypadki zdradzenia istnienia czarodziejów.

Kiedy gracze będą zatem mogli wyruszyć na swoje przygody i zapobiec takim przypadkom jak powyżej? Tego… dalej nie wiadomo. Niantic nie podaje żadnej informacji na temat spodziewanego wydania gry. Niektórzy obstawiają, że gra zadebiutuje na Androidzie i iOS w 2019 roku. Póki co, możliwa jest tylko rejestracja do tej produkcji na telefonach z system Android.

Czytaj też: Epic Games Store znów uderzył w Steam zgarniając Outer Wilds

Źródło: wccftech.com