Reklama
aplikuj.pl

Nadchodzi nowy smartwatch. Oto Mobvoi TicWatch E3

Mobvoi TicWatch E3, filmik Mobvoi TicWatch E3, specyfikacja Mobvoi TicWatch E3, TicWatch E3

Firma Mobvoi ogłosiła na swoim Twitterze, że 16 czerwca zaprezentuje swój nowy smartwatch. Przedstawiony przez nich projekt nowości przypomina z wyglądu model Mobvoi TicWatch E3, który to pojawił się przedpremierowo u jednego z YouTuberów na Instagramie. Sprawdźmy więc od razu, co takiego ujawnia wyciek, bo ujawnia sporo.

Mobvoi TicWatch E3 przedstawiony na krótkim filmiku

Nowy TicWatch E3 zasila układ Snapdragon Wear 4100, czyli będzie to drugi model Mobvoi, który otrzymał ten właśnie chipset. Oprócz tego na jego pokładzie znalazł się system WearOS, mikrofon oraz głośnik, dlatego też możecie domyślić się, co to oznacza i tak – dzięki temu będziemy mogli prowadzić rozmowy telefoniczne za jego pośrednictwem. To z kolei pozwoli nam trochę odetchnąć od naszych smartfonów.

Czytaj też: Data premiery Huawei Watch 3 w Polsce. Jest też konkurs dla fanów piłki nożnej

TicWatch E3 może pochwalić się certyfikatem IP68, czyli wysokim stopniem wodoodporności oraz pyłoszczelności. YouTuber wspomina także o jego ekranie, który został pokryty zakrzywionym szkłem 2.5D. Jeśli chodzi o funkcje smartwatcha to oferuje on ciągłe monitorowanie tętna w tle, poziomu tlenu we krwi, snu, stresu oraz VO2 Max. Nie zabrakło oczywiście funkcji związanych z aktywnością fizyczną, które przekładają się na ponad 20 trybów treningów do wyboru i obsługę TicMotion.

Czytaj też: Drukowany kask rowerowy KAV R1 zostanie dopasowany pod Was

Filmik na Instagramie znajdziecie tutaj i może wciągnięcie z niego coś więcej, o ile znacie rosyjski. Jednak oficjalnie, czyli ze strony firmy, oprócz projektu smartwatcha nie wiemy nic. Jednak porównując te dwie przedstawione nowości, możemy się domyślić, że to jeden i ten sam smartwatch. Choć kto wie…