Reklama
aplikuj.pl

Data premiery Huawei Watch 3 w Polsce. Jest też konkurs dla fanów piłki nożnej

Data premiery Huawei Watch 3 w Polsce, Huawei Watch 3 w Polsce, Watch 3 w Polsce

Doczekaliśmy się zapowiedzi premiery smartwatchy Huawei Watch 3, których przedsprzedaż ruszy już 17 czerwca. Wtedy też poznamy wszystkie szczegóły tych modeli na naszym rodzimym rynku, a do tego czasu firma zabawi się z nami w mały konkurs z Robertem Lewandowskim w tle.

Seria Huawei Watch 3 została oficjalnie zaprezentowana 2 czerwca, a w jej skład wchodzi model Watch 3 i Watch 3 Pro. Działają one na najnowszym systemie operacyjnym, który zresztą został zaprezentowany wraz z nimi, a mowa tu o HarmonyOS 2.O. Nowości te oferują nam różne funkcje, które monitorują nasze zdrowie oraz aktywność fizyczną, czyli to, co zwykle potrafi smartwatch. Dlatego też ich wyróżnikiem mogą okazać się nowe, dodatkowe funkcje takie jak: mierzenie temperatury ciała, wykrywanie upadku czy monitoring/przypominajka co do mycia rąk.

Czytaj też: Drukowany kask rowerowy KAV R1 zostanie dopasowany pod Was

Producent obiecuje solidną żywotność baterii, bo ta ma wytrzymać do 3 tygodni na jednym ładowaniu w trybie bardzo energooszczędnym, a już znacznie mniej w pozostałych. To jednak tyczy się tylko modelu Watch 3 Pro, bo smartwatch Watch 3 ma mieć krótszą wytrzymałość baterii, ale nadal imponującą, bo w trybie oszczędnym ma służyć nam do 2 tygodni na jednym ładowaniu. W najbardziej energożernych sytuacjach mowa o wytrzymałości kolejno do 5 i 3 dni.

Obsługa karty eSIM umożliwiająca nam nawiązywanie połączeń telefonicznych oraz tryb SOS, też może stać się dla niektórych atrakcyjnym dodatkiem. Jeśli chodzi o ich wykonanie to model w wersji Pro chroni tytan, szafirowe szkło z ochronną nanopowłoką i ceramiczna podstawa koperty, a podstawową wersję już tylko stal i ceramika. Warto też zaznaczyć, że ekran AMOLED w serii Watch 3 ma przekątną 1,43 cala i rozdzielczość równą 466×466 pikseli, podczas gdy jego szczytowa jasność sięga 1000 nitów.

Czytaj też: Więcej zakupów z bezpłatną dostawą w ramach Allegro Smart

Wracając jeszcze do aktywności fizycznej, oba smartwatche obsługują ponad 100 trybów treningu, mierząc przy tym czas trwania treningu, spalone kalorie tętno, postęp ćwiczeń czy czas regeneracji. Natomiast za całodobowe monitorowanie naszego pulsu oraz natlenienia krwi SpO2 odpowie technologia TruSeen 4.5.

Czytaj też: Promocja w sieci Plus – rozwiąż quiz o 5G i zgarnij 10 GB Internetu

Konkurs dla fanów piłki nożnej – koszulka z autografem Roberta Lewandowskiego

Konkurs, w którym będziecie mogli zdobyć koszulki z podpisem Roberta Lewandowskiego, będzie trwać do 16 czerwca. Jeśli jesteście zainteresowani to musicie kliknąć tutaj, gdzie wymagana będzie od was odpowiedź na pytanie „Jakie sytuacje sportowe powodują, że twój puls sięga zenitu?”. Można ją umieścić w formie tekstu, grafiki, zdjęcia, wideo lub kolażu – kto co woli.