Reklama

Mobvoi TicWatch E3 z Wear OS zaprezentowany oficjalnie

Mobvoi TicWatch E3 z Wear OS zaprezentowany oficjalnie

Nowy smartwatch Mobvoi TicWatch E3 został zaprezentowany. Możemy więc dokładnie przyjrzeć się temu, co oferuje i w jakiej cenie.

Co oferuje Mobvoi TicWatch E3?

Portfolio Mobivo powiększyło się o kolejny ciekawy model, który może wygląda niepozornie, ale ma bogate wnętrze. Oferuje nam bowiem nowy procesor od Qualcomma – Snapdragon 4100 z 1 GB pamięci RAM i 8 GB pamięci wewnętrznej. Smartwatch działa pod kontrolą Wear OS. Pod tym względem plasuje się więc wśród naprawdę topowych modeli. TicWatch E3 jest też wodoodporny, co raczej nie dziwi w takich urządzeniach. Potwierdza to certyfikat IP68. Kopertę wykonano z metalu, a wyświetlacz pokryto szkłem 2,5D.

Czytaj też: Wiadomości Google z pełnym szyfrowaniem dla każdego

Oprócz panelu dotykowego dostajemy też dwa fizyczne przyciski. Na pokładzie znalazł się też mikrofon, byśmy mogli wygodnie porozumieć się z Asystentem Google. Do dyspozycji użytkownika jest aż 20 trybów sportowych, a także wykrywająca aktywność technologia MixMotion. Mobvoi nie zapomniał o zaopatrzeniu go w swoje aplikacje, takie jak TicHealth, TicMotion, TicExercise, TicSleep, TicOxygen, TicHearing czy TicBreath.

Czytaj też: Test OnePlus Nord CE 5G – nowy król średniej półki, czy wręcz przeciwnie?

Mobvoi TicWatch E3 na jednym ładowaniu może nam służyć przez jakieś 48 godzin. Oprócz wyżej wymienionych funkcji zaoferuje jeszcze funkcje monitorowania stresu, tętna i naszego snu, a także pomiar natlenienia krwi.

No dobra, a ile taka przyjemność kosztuje? Nie dużo, bo 199 dolarów, więc około 750 zł. Brzmi zachęcająco, prawda?