Reklama
aplikuj.pl

Nowy mod do Dying Light 2 poprawia grafikę oraz mnoży zombiaki

dying light 2

Dying Light 2 otrzymało kolejną modyfikację. Tym razem jeden z graczy postanowił stworzyć moda, który wpływa na wiele elementów graficznych gry.

Dying Light 2 na modach

Coraz częściej pojawiają się modyfikacje do Dying Light 2. Techland cały czas wypuszcza aktualizacje gry, więc uważajcie przy instalowaniu modów, ponieważ mogą czasem popsuć Waszą produkcję. Graczy to jednak nie zniechęca i stale dodają do wrocławskiej produkcji coś nowego.

Modyfikacji jest już sporo i gracze zmieniają w grze niemalże wszystkie elementy gry. Jest już modyfikacja, która przywraca fizykę nieumarłych z pierwszej części produkcji, a i nie zabrakło prostych plików wpływających na poszczególne mechaniki zabawt. Jeśli denerwuje Was mała wytrzymałość głównego bohatera, to możecie już zupełnie pozbyć się staminy w grze.

Czytaj też: To koniec Bloodborne od From Software. Studio nad niczym nie pracuje

Kontrowersyjna modyfikacja pojawiła się również od chińskich graczy. Po kilku dniach od premiery mieli oni już gotową modyfikację, które podmienia postać Lawan na jedną z pozostałych NPC. Choć początkowo wyglądało to na niewinną modyfikację, to z czasem okazało się, że chińscy gracze pobierają moda, ponieważ nie są w stanie znieść koloru skóry bohaterki.

Dying Light 2 Enhanced Mod

Moder Razed przygotował kolejną modyfikację do gry, a ta prezentuje się naprawdę okazale! Dying Light 2 Enhanced Mod zmienia w grze sporo i ostateczny efekt jest widoczny od razu!

Czytaj też: Analiza Cyberpunk 2077 na PS5. Czy taka gra spełniłaby oczekiwania?

Po zainstalowaniu Dying Light 2 Enhanced Mod w grze zauważymy następujące zmiany:

  • więcej cieni
  • zmniejszoną mgłę
  • częstsze deszcze i burze
  • podkręcony poziom detali wielu obiektów, w tym drzew i cieni
  • znacznie więcej zombie
  • usunięcie efektów graficznych znanych jako lens flare, sky bloom, glows, streaks
  • zmiany w kolorystyce gry
  • pozbycie się niektórych efektów graficznych z postaci unoszących się na wietrze liści czy gazet

W efekcie otrzymujemy świat o lepszej jakości graficznej, który jest wypełniony zombie. Skoro od premiery nie minęły nawet dwa tygodnie, to strach pomyśleć, co będzie można pobrać do gry za miesiąc!