WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Co powiecie na Model S Tesli nowej generacji?

Chociaż samochodom elektrycznym Tesli nie można odmówić wspólnego charakteru i nowoczesnego sznytu, to nie można zapominać, że każdy Model potrzebuje od czasu do czasu odświeżenia.

Chociaż Model S nadal wygląda dobrze, to na karku ma już prawie dekadę. Właśnie tak – to cacko zadebiutowało w czerwcu 2012 roku, rozpoczynając wielką podróż Tesli w myśl o całkowicie autorskich samochodach. Pytanie więc, czy Tesla postanowi odświeżyć swoje cacko?

Pomijając niewiarygodne, jak na elektryczny samochód osiągi, Tesla Model S dzierżył eleganckie i przykuwające wzrok czterodrzwiowe nadwozie z korzeniami coupe. Nadal to robi, ale jego konstrukcja pokazuje już ślady dawnych lat i nawet nie pomogły temu poprawki estetyczne w 2016 roku.

Czytaj też: Bentley szuka 1000 chętnych na zwolnienie z pracy

O nowej generacji Modelu S Tesli jednak nie słyszymy, ale od czego są niepowiązani z firmą graficy z całego świata? Co tu dużo mówić, powyższy projekt odświeżonego Modelu S od Giorgiego Tedoradzy z Gruzji (via InsideEVs) po prostu sprawia na tyle solidne wrażenie, jakbyśmy patrzyli na dzieło prosto od Tesli. Co myślicie?

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News