Reklama
aplikuj.pl

Szukacie pojemnych DDR4? Moduły Toughram XG RGB powstały dla Was

Szukacie pojemnych DDR4, Moduły Toughram XG RGB, Toughram XG RGB, pojemne Toughram XG RGB

Firma Thermaltake ogłosiła premierę nowych modułów DDR4 w postaci Toughram XG RGB, które to zostały stworzone specjalnie z myślą o tych, którym 32, czy nawet 64 GB RAM nie wystarczy. Innymi słowy – mowa o profesjonalistach i twórcach.

Na ten moment nawet najnowsze gry zadowalają się 16 GB pamięci RAM, choć w większości i tak do zabawy wystarczy zaledwie 8 GB w budżetowych zestawach. Na ten jednak moment 16 GB wydaje się tym idealnym, złotym środkiem, ale kiedy mowa o produkcji autorskich treści (animacjach, wideo), czy zabawą z ogromnymi paczkami plików, 16 GB już nie wystarczy. W takich wypadkach do gry mogą wejść nowe moduły Thermaltake Toughram XG RGB.

Czytaj też: Projektory O1 JMGO ufundowane. Technologia od Leica i Dynaudio na pokładzie

Ogłoszone właśnie DDR4 Toughram XG RGB są dostępne w wersji od 32 do 64 GB w dwumodułowych zestawach o pojemności po 16 i 32 GB oraz częstotliwości 3600 i 4000 MHz. Tradycyjnie seria ToughramXG RGB dziedziczy ten sam kunszt i jakość, jakiej oczekuje się od serii Toughram Thermaltake, co ma też przełożenie zarówno na szeroką kompatybilność, jak i stabilność po rygorystycznych testach.

Thermaltake ujawnił swoje pojemne moduły Toughram XG RGB

Czytaj też: Kingston Fury stanie się tym, czym stał się HyperX, zanim go sprzedano

Pod kątem fizycznym te moduły DDR4 składają się z dziesięciowarstwowego laminatu, 2 uncji miedzianych ścieżek i złotych styków, ale domniemaną pieczołowitość ich wykonania została zasłonięta przed naszymi oczami za sprawą dwuczęściowego radiatora z aluminium, którego dwa kolory oddziela chromowany pasek pośrodku.

Każdy z elementów posiada z kolei podświetlenie, składające się łącznie z 16 adresowalnych diod RGB LED, podzielonych na łącznie osiem stref, które mogą zostać rozświetlone ponad 25 wstępnie zainstalowanymi trybami oświetlenia. Dostęp do nich otwiera oprogramowanie TOUGHRAM.

Czytaj też: Dwa gamingowe monitory ViewSonic Elite zaprezentowane. Co je wyróżnia?

Niestety nie wiemy, jak moduły Toughram XG RGB zostaną wycenione i kiedy dokładnie wejdą na rynek. Firma sugeruje nam po prostu trzymanie dłoni na pulsie.