Reklama

Monitor FlexScan EV2480 od EIZO porzucił ramki

Monitor FlexScan EV2480 od EIZO, Monitor FlexScan EV2480, FlexScan EV2480, EIZO FlexScan EV2480

Firma EIZO Corporation ogłosiła dzisiaj wprowadzenie na rynek bezramkowego monitora IPS Full HD. Oto nowy monitor FlexScan EV2480.

Monitor FlexScan EV2480

Ten 23,8-calowy monitor FlexScan EV2480 został wyposażony w złącze USB typu C, które umożliwia użytkownikom wyświetlanie obrazu wideo, odtwarzanie dźwięku i zasilanie podłączonych urządzeń z czterech portów USB-A o łącznej mocy do 70 Watów.

Czytaj też: Zotac wypuszcza mini PC Magnus One
Czytaj też: EVGA Z590 to najnowsze płyty główne
Czytaj też: Gab korzysta na zamieszaniu w mediach społecznościowych

Ta wygodna, wielofunkcyjna łączność ułatwia i przyspiesza podłączenie laptopa podczas przemieszczania się między stacjami roboczymi lub podczas pracy poza biurem. Jest również wyposażony w wyjścia wideo HDMI i DisplayPort, aby zapewnić użytkownikom dodatkową elastyczność.

Monitor jest wyposażony w uniwersalną podstawę z szerokim zakresem regulacji i możliwością obrócenia całości do pionu. Nie zabrakło też technologii regulujących ilość niebieskiego światła emitowanego przez monitor o nawet 80%, pomagając zapobiegać zmęczeniu oczu.

Czytaj też: Data premiery mobilnych GeForce RTX 3000 ujawniona przez NVIDIA
Czytaj też: Wyjątkowe procesory Ryzen 5 5600X i 5800X wyszpiegowane
Czytaj też:
Zdjęcie nowych płyt głównych MSI Z590 dla Intela

To, co najważniejsze, to praktycznie bezramkowy projekt monitora EV2480 z minimalistyczną estetyką w kolorze eleganckiej czerni lub bieli. Cena pozostaje nieznana, a dostawy rozpoczną się do określonych regionów świata w tym miesiącu.