WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Monster Hunter – Milla Jovovich i Tony Jaa na pierwszych plakatach

Jeszcze w tym roku dostaniemy kolejną adaptację popularnej serii gier wideo. Sony Pictures przygotowało dla nas film Monster Hunter, a zanim dostaniemy pierwszy zwiastun zobaczcie plakaty z bohaterami.

Milla Jovovich i Tony Jaa to gwiazdy nadchodzącej adaptacji gier Monster Hunter. Film o tym samym tytule skupi się porucznik Artemis (Milla Jovovich), która dowodzi elitarną grupą wojskową. Żołnierze zostają przetransportowani do strefy opanowanej przez monstra, a ich zadaniem będzie zamknięcie portalu, którym na Ziemię przedostają się potwory. A te, które już znalazły się na naszej planecie muszą unieszkodliwić. Towarzyszyć będzie im tajemniczy Łowca (Tony Jaa).

Na plakatach widzimy porucznik Artemis trzymającą Wielki Miecz, Łowczy zaś dzierży Łuk Wielkiego Łowczego. Obie zaprezentowane bronie są doskonale znane graczom.

Za reżyserię Monster Hunter odpowiada Paul W.S. Andrerson, zaś film otrzymał kategorię PG-13, więc nie powinniśmy się spodziewać zbyt wielkiej brutalności. A szkoda, bo tematyka aż się o to prosi. Na razie jednak ciężko nam oceniać, czy Monster Hunter będzie produkcją dobrą, czy nie. Musimy poczekać do pierwszego zwiastuna, a najlepiej do premiery, którą zaplanowano na 4 września.