WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Falcon i Zimowy Żołnierz – nowy Kapitan Ameryka na plakatach

W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia z planu serialu Falcon i Zimowy Żołnierz, a na nich plakaty z nowym kapitanem Ameryką. I nie, nie jest nim Falcon. Zobaczcie sami!

Falcon i Zimowy Żołnierz to pierwszy serial rozszerzający kinowe uniwersum Marvela, który będziemy mogli zobaczyć. Koncentruje się na dwóch tytułowych bohaterach, którzy w filmach byli najlepszymi przyjaciółmi Steve’a Rogersa. Falcon pod koniec Avengers: Endgame otrzymał od Kapitana jego tarczę symbolizującą przekazanie funkcji naczelnego bohatera Ameryki. W sieci pojawiło się zdjęcie z planu serialu, a na nim widzimy plakat z nowym Kapitanem Ameryką. Niestety nie jest nim Falcon. Kogo więc przedstawiają?

View this post on Instagram

I asked these aren't spoilers.

A post shared by Atlanta Filming (@atlanta_filming) on

Jest to John Walker nazywany też U.S.Agent, zastępca Kapitana Ameryki. Według plotek fabuła pokaże nam, że Sam Wilson jednak nie chce przejąć roli Kapitana Ameryki. Ma też spotkać poprzednika Rogersa, bo jak ma się okazać, jeszcze przed znanym nam Kapitanem Ameryką, rząd eksperymentował na innych żołnierzach.

Falcon i Zimowy Żołnierz zadebiutuje na Disney + w sierpniu. Przypomnijmy, że do głównych ról powrócą Anthony Mackie (Falcon) i Sebastian Stan (Zimowy Żołnierz). Powróci również Daniel Brühl, który w filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów zagrał złoczyńcę Zemo.