Reklama

Motocykl na nowym screenshocie z Cyberpunk 2077

Motocykl na nowym screenshocie z Cyberpunk 2077
Motocykl na nowym screenshocie z Cyberpunk 2077

Od oficjalnej zapowiedzi daty premiery gry Cyberpunk 2077 minął już ponad miesiąc i jak to zwykle bywa z codziennych kilku publikacji na temat gry schodzimy na średnio jedną co dwa dni. Smutne ;(. Smutne, ale wiemy, że wiadomości o Cyberpunku 2077 nigdy za wiele, a więc oto motocykl na nowym screenshocie.

Czytaj też: Oficjalna książka Cyberpunk 2077 zadba o twoje zrozumienie świata

Ten pojawił się nigdzie indziej, jak na oficjalnym koncie Cyberpunk 2077 na Twitterze:

Ten motocykl z nową wersją V obok jest najprawdopodobniej fotką prosto z gry, ale w 4K i przy włączonej technologii ray-tracing (patrzcie na odbicia w kałuży i refleksy na metalowych elementach). Jak twierdzi sam profil, to motocykl Yaiba Kusanagi, choć nie wskazuje na to wygrawerowane na osłonie silnika (po rurach wnioskuję, że spalinowego, a nie elektrycznego) oznaczenie modelu CT3-H.

Motocykl na nowym screenshocie z Cyberpunk 2077

Fani od razu rozpoznali w Yaiba Kusanagi odwołanie do mangi Akira, a jako że się na niej nie znam, to nawet nie myślę o rozwijaniu tego pomysłu. Wiem jednak, że motocykl w Cyberpunk 2077 nie rozwinie w sercu Night City swojej maksymalnej prędkości. Ta będzie zarezerwowana wyłącznie na wypady poza miasto, które to nie będzie ograniczać nas żadną niewidzialną ścianą. Więcej o tym możecie przeczytać w ostatnim wywiadzie.

Czytaj też: Manga Akira powraca z przytupem

Źródło: Twitter