Reklama
aplikuj.pl

Motocykliści przejęli GTA Online

gta online

Podwójne nagrody za misje sprzedaży towaru z wytwórni, zadania klubowe, zlecenia klubowe i nie tylko – GTA Online pełne jest bonusów dla graczy, którzy zdecydują się na zabawę z motocyklami. Co przygotowano?

Jednoślady rządzą ulicami GTA Online

Odpalcie swój ulubiony jednoślad, załóżcie odświętną skórzaną kurtkę i uruchomcie w tym tygodniu Open Road na laptopie w GTA Online, żeby zgarniać nielegalną fortunę dzięki soczystym premiom dla motocyklistów.

Czytaj też: PlayStation Plus kwiecień 2023 oficjalnie ujawnione

Nie wstąpiliście jeszcze w szeregi bandyckich klubów motocyklowych z południowego San Andreas? Kupcie siedzibę klubu na stronie Maze Bank Foreclosures w grze – do 5 kwietnia te nieruchomości można nabyć 40% taniej.

2x GTA$ i RP za motocyklowe misje sprzedaży

Od gruntowych dróg hrabstwa Blaine do miejskiego centrum Los Santos — popyt na towar jest wszędzie. Dostarczajcie w tym tygodniu nielegalne ładunki, unikajcie glin i wykonujcie dostawy w motocyklowych misjach sprzedaży, żeby zarobić 2x GTA$ i RP.

2x szybsza produkcja w wytwórniach

Wysokie zapotrzebowanie stawia na waszych barkach wielką odpowiedzialność, żeby zaspokoić głód szczególnie potrzebujących klientów, więc w tym tygodniu produkcja w motocyklowych wytwórniach będzie 2x szybsza.

Czytaj też: Tymczasem polskie World War 3 dalej walczy

2x więcej zasobów w motocyklowych w misjach odnawiania zasobów

Na świecie istnieją dwa rodzaje ludzi: ci, którzy czekają, aż coś się stanie, i ci, którzy biorą, co chcą. Pamiętajcie o tym, gdy będziecie jechać slalomem pod prąd, zbierając ładunki wątpliwego pochodzenia i zwiewając policji, żeby zdobyć dwa razy więcej zasobów w motocyklowych misjach odnawiania zasobów.

2x GTA$ i RP za zadania, wyzwania i zlecenia klubowe

Sięgnijcie po zastrzyk adrenaliny, na który nie potrzeba zezwolenia. Ukończcie zadanie klubowe w tym tygodniu, żeby otrzymać podwójne nagrody i zdobyć podziw innych motocyklistów.

Istnieje zależność między przekraczaniem prędkości i żądzą jeszcze szybszej jazdy. W wyzwaniach klubu motocyklowego przeróżne sytuacje sprawdzą wasze możliwości i ograniczenia waszych maszyn — w tym tygodniu zapewniają podwójne nagrody. Niektóre akcje mogą wykręcić tylko dwa koła, stado koni mechanicznych i anarchistyczny duch. Ukończenie w tym tygodniu zleceń klubowych, znajdujących się na ścianie w sali spotkań, zapewni 2x GTA$ i RP.

1,5x GTA$ i RP za misje sprzedaży z wytwórni kwasu

Jeśli Fooligani wyciągnęli jakieś wnioski z niedawnych wydarzeń, to to, że ludzie kochają psychodeliki. Poszerzajcie świadomość społeczeństwa, wykonując misje sprzedaży wytwórni kwasu, które w tym tygodniu zapewniają o 50% więcej GTA$ i RP.