Reklama
aplikuj.pl

Tymczasem polskie World War 3 dalej walczy

world war 3

World War 3 to taktyczna wieloosobowa darmowa gra FPS online, która wciąż znajduje swoich amatorów. Projekt jest sukcesywnie rozwijany i wystartowała w nim nowa operacja.

Nowa Operacja w World War 3

Jak informują twórcy, po przeprowadzeniu konserwacji wprowadzili wiele zmian do World War 3, które pozwoli teraz aktywować kolejne wydarzenie sezonowe: Operacja Sunstorm. Podczas tej operacji przyjdzie nam ocalić stolicę Japonii.

Czytaj też: Steam przestanie działać na niektórych komputerach!

Oto co jeszcze czeka na nas w grze.

NOWE TRYBY: FUBAR I DOMINATION

FUBAR – nowe podejście do trybu Tactical Ops skupiające się na bitwach piechoty z limitowaną liczbą pojazdów i uderzeń. Łap za broń i walcz w celu przejęcia lub obrony sześciu celów o ograniczonej żywotności podczas ekscytujących potyczek 20 vs 20. W tym trybie wprowadzono również oczekiwaną mechanikę podnoszenia, więc jeśli padniecie w boju, to sojusznicy mają szansę pomóc wstać Wam na nogi… oczywiście jeśli dobiegną na czas!

Czytaj też: Resident Evil 4 przestanie Wam mrugać w oczy na PlayStation 5

NOWE MAPY W JAPONII

Tokio (Tactical Ops): Stolica Japonii stała się polem bitwy. Walcz z wrogami na średnim dystansie na otwartych ulicach handlowych, zmierz się z nimi w wąskich alejkach i bocznych uliczkach lub zyskaj przewagę taktyczną dzięki punktom obserwacyjnym idealnym do pojedynków snajperów i zaczajenia się z karabinem wyborowym.

Shibuya (Team Deathmatch): Odwiedź Shibuyę – jedno z najsławniejszych miejsc w Tokio będące swoistą stolicą kultury. Walcz w dzień i po zmroku wszystkimi możliwymi środkami i odbij zalane neonowym światłem ulice.

NOWY SPRZĘT, BRONIE I UDERZENIA

Odblokuj nowe wyposażenie Operatora, bronie pozwalające stosować nowe taktyki i wybuchowe uderzenia:

  • Schematy operatorów: Rozpocznij starcie z nowym wyposażeniem i mundurami, na przykład zestawem JGSDF Rikujo Jieitai (inspirowanym Japońskimi Lądowymi Siłami Samoobrony), niezłomnym Japanese Resistance Fighter albo piechotą morską z oddziałów Special Boarding Unit.
  • Schematy broni: Przygotuj karabinki szturmowe Type-89 i QBZ-191, potężny granatnik PF3 i kultowy pistolet Deagle.
  • Schematy uderzeń: Rozpocznij natarcie w czołgu podstawowym Type X i niszczycielu czołgów Type XVI albo zmieć wrogów dronem Bumblebee.