Reklama
aplikuj.pl

Motorola chce zawojować rynek RTV i AGD

Motorola,Motorola lodówki, Motorola pralki, Motorola RTV AGD

Motorola to już nie tylko telefony. Firma już jakiś czas temu informowała o produkcji swoich telewizorów, a teraz dojdą do tego lodówki, pralki a nawet klimatyzatory.

Domowe RTV i AGD od Motoroli

Po co ograniczać się do telefonów, skoro można stworzyć wiele smart urządzeń, które ludzie będą chcieli mieć w domu? Z takiego założenia wychodzi Motorola, która dostarczy na rynek już nie tylko smartfony, ale również pralki, klimatyzatory, lodówki i już jakiś czas temu wspomniane telewizory. A technologia TruWiFi ma pozwolić na sterowanie tymi sprzętami bezpośrednio ze smartfona. Istnieją nawet specjalne aplikacje, które zapewniają bardziej zaawansowane możliwości dostosowywania i funkcje, takie jak powiadomienia, gdy ubrania są czyste lub gdy lodówka napotka błąd.

Motorola wchodzi na rynek AGD i RTV we współpracy z Flipkart, jedną z największych sieci sklepów w Indiach. To właśnie tam 16 października trafią wszelkie zapowiedziane przez Motorolę nowości sprzętowe. Firma będzie też przodować jeśli chodzi o telewizory, bo ich odświeżony telewizor Smart TV z Androidem 10 ma być pierwszym takim na indyjskim rynku.

Czytaj też: Nie możesz znaleźć nic ciekawego do oglądania? Sprawdź nową zakładkę Netfliksa

Czytaj też: Aktualności Google w formie Web Stories

Nie wiadomo jednak czy firma planuje rozszerzyć dystrybucję na inne rynki niż indyjski. Choć można się spodziewać, że jeśli sprzęt spotka się z pozytywnym przyjęciem to wkrótce trafi także do innych krajów.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News