WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Cudowny średniak od Motoroli. Model One 5G może zachwycić

Chociaż nie znamy jeszcze oficjalnej ceny, to wiemy, że ujawniona właśnie Motorola One 5G będzie wyceniona poniżej 500 dolców, a to sprawia, że w tej cenie ma do zaoferowania wiele.

Tak jak wiele smartfonów 5G średniej klasy wykorzystuje układ Snapdragon 765 firmy Qualcomm, Motorola One 5G nie jest wyjątkiem. Ten współpracuje w niej z 4 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć kartą o nawet 1 TB.

To, co już widzimy widzimy, sprowadza się do potężnego 6,7-calowego ekranu o rozdzielczości Full HD+ z certyfikatem HDR10+ i 90 Hz częstotliwością odświeżenia. Oznacza to, że ten wyświetlacz jest równie duży i działa równie płynnie, co wyświetlacz flagowej Motoroli Endless Edge (via Engadget).

Czytaj też: To dopiero bateria! Premiera Samsung Galaxy M51

Motorola One 5G pomimo wsparcia oczywistej łączności, wykorzystuje baterie o pojemności 5000 mAh. Na jej pleckach znalazł się zestaw czterech aparatów, z czego ten główny, to 48 Mpx jednostka. Jej towarzyszy 2-Mpx czujnik głębi, 8-Mpx ultraszerokokątny aparat z 118-stopniowym polem widzenia i 5-Mpx aparat makro do ekstremalnych zbliżeń. Para z przodu, to z kolei 16-Mpx aparat główny z przysłoną f/2.0 i 8-Mpx ultraszerokokątny.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News