WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Możecie już zagrać w demo Paradise Lost

W ramach Steam Games Festival odbyła się premiera dema gry Paradise Lost. Chętne osoby do 22 czerwca mogą sprawdzić ten ciekawie zapowiadający się tytuł.

O czym opowiada gra Paradise Lost?

Ostatnia opowieść na Ziemi

II wojna światowa nigdy się nie skończyła. Po 20 latach walk naziści przeprowadzili atak nuklearny, który na zawsze zmienił oblicze okupowanej Polski. Czy na gruzach starego świata może narodzić się nowy?

Wciel się w 12-latka, który przemierzając samotnie postnuklearne polskie pustkowia trafia na  tajemniczy nazistowski bunkier. Czy znajdzie tam to, czego szuka? Czy zdoła poradzić sobie ze stratą, która go spotkała?

Odkryj gigantyczny podziemny świat w którym niezwykła zaawansowana technologia miesza się ze słowiańskim folklorem i mitami. Czy jesteś gotowy, by dowiedzieć się, jaki los spotkał jego mieszkańców?

Odkrywaj przeszłość, kształtuj przyszłość. Decyzje, które podejmiesz, poznając historię bunkra, będą miały realny wpływ na to, co zobaczysz w trakcie podróży.

Czytaj też: Konami pokazało nowe Metal Gear Solid! Tylko… co to jest?

Premiera gry zaplanowana jest na 2020 roku na PC. W przypadku konsol data premiery jest jeszcze nieznana.

Jeśli jesteście zainteresowani Paradise Lost to kartę Steam znajdziecie pod tym linkiem. Macie jeszcze kilka dni na zapoznanie się z demem i wkręcenie w ten tytuł.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News