Reklama
aplikuj.pl

Asus RT-AX86U i RT-AX82U to routery przeznaczone dla graczy

routery Asus RT-AX86U i RT-AX82U, nowe rroutery Asus RT-AX86U i RT-AX82U

Asus zaprezentował właśnie dwa nowe gamingowe routery. Są to modele RT-AX86U i RT-AX82U, które oferują najnowsze technologie.

Oba modele zapewniają obsługę sieci WiFi 6, na co wskazuje dopisek AX w nazwie. Oferują one także ciekawy wygląd, dzięki podświetleniu RGB. Można nim sterować za pomocą oprogramowania.

Czytaj też: AMD zmienia logo Radeon

W zestawie z routerami dostajecie Asus AiProtection Pro. Jest to oprogramowanie chroniące Was przed zagrożeniami z sieci. Warto też wspomnieć o funkcjach, które przyspieszają działanie w grach. Tryb gry mobilnej można uruchomić jednym kliknięciem, a urządzeniom przewodowym łatwo nadacie priorytety.

Oba modele można łatwo skonfigurować za pomocą oprogramowania Asus Router. Wystarczy postępować zgodnie z wyświetlanymi informacjami i dzięki temu szybko stworzycie domową sieć WiFi.

RT-AX86U jest modelem rekomendowanym przez Nvidia GeForce NOW. Ma on zapewniać najlepszą rozgrywkę w chmurze. Model RT-AX82U jest gotowy to zaakceptowania przez system certfyikujący GeForce NOW, więc niedługo najpewniej również znajdzie sie na tej liście.

Ceny i dostępność w polskich sklepach obu modeli jest jeszcze nieznana.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News