Reklama
aplikuj.pl

Sprytny multitool Daysaver dla rowerzystów dosłownie uratuje Wam dzień

multitool Daysaver dla rowerzystów

Zaawansowane i rozbudowane wielofunkcyjne narzędzia, które można mieć ciągle przy sobie, to nieraz istni bohaterowie nawet najgorszego dnia. Tym jest zresztą Daysaver o nieprzypadkowej nazwie.

Niczym scyzoryk szwajcarski, Daysaver łączy aż dziewięć narzędzi w jednym kluczu sześciokątnym, jakiego formę przyjmuje. Ten jest wykonany z odpornej na korozję stali chromowej, a jego dwa końce służą jako sześciokątne klucze 8 mm. To również w nie można wsadzać wymienne, podwójnie zakończone końcówki/bity o mniejszej średnicy, które w ryzach trzyma magnes.

Pomijając standardowe sześciokątne klucze 8 mm na samym kluczu, wymienne bity obejmują ich mniejsze sześciokątne warianty o rozmiarze kolejno 2, 3, 4, 5 i 6 mm, śrubokręt płaski, narzędzie Torx T25 i narzędzie dowolnego wyboru, które można określić przy zamówieniu.

https://www.kickstarter.com/projects/daysaver/daysaver-a-bike-multitool-offering-9-tools-at-45-grams/description

Czytaj też: Elektryczne rowery od trzykrotnego zwycięzcy trzech Tour de France

Cały zestaw ma 93 mm długości i 43 mm szerokości (z wystającymi końcówkami) i waży zaledwie 45 gramów. Jest też wyposażony jest w plastikowe zaślepki, zabezpieczające ostre krawędzie, jak zresztą może zostać zamontowany do opcjonalnego uchwytu na ramę. Cena? Prawie 300 złotych w kampanii na Kickstarterze.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News