WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Na CinemaCon pokazano nowy zwiastun Króla Lwa. Mamy opis materiału

Remake live-action kolejnej kultowej animacji Disneya już niedługo wejdzie do kin, a jak na razie otrzymaliśmy tylko jeden trailer produkcji. Jednak na tegorocznym CinemaCon pokazano nowy zwiastun Króla Lwa i choć nie został opublikowany w sieci, to mamy jego opis. Sprawdźcie.

Czytaj też: Animowany film Rodzina Addamsów. Zobaczcie pierwszy plakat

Oczekiwany przez wielu remake Króla Lwa od Jona Favreau zadebiutuje na ekranach kin 17 lipca. Do tej pory dostaliśmy tylko jedną zapowiedź wideo, drugą pokazano podczas CinemaCon. Na razie nie wiadomo, czy materiał trafi do sieci, musimy więc zadowolić się opisem, który udostępnił w sieci jeden z uczestników wydarzenia.

Wszyscy fani kultowej animacji z 1994 roku pamiętają scenę, w której Mufasa edukuje Simbę na temat Kręgu życia. Właśnie ten moment z filmu live-action został pokazany podczas niedawnej imprezy.

Oto dokładniejszy opis:

Materiał pokazuje śpiącego Mufasę, którego z entuzjazmem budzi Simba. Sarabi mówi mu: “Twój syn się obudził”. Wyłaniają się ze swojej jaskini w pobliżu Lwiej Skały. Simba chętnie uczy się od ojca. Jednak on idzie na szczyt skały, by wydać z siebie ryk. „Tato? Nie powinienem tu wchodzić” – mówi Simba. Na to Mufasa: „Patrz Simba, wszystko to, co zostało muśnięte słońcem jest naszym Królestwem… Pewnego dnia Simba, słońce zajdzie wskazując koniec mojego czasu tutaj, a wzejdzie wraz z tobą, jako nowym królem.”

To wszystko będzie moje?” – pyta Simba. „To nie należy do nikogo, ale znajdzie się pod twoją ochroną.” „Wszystko, czego dotyka światło? A to, co jest w cieniu?” „Nie możesz tam chodzić Simba… Podczas, gdy inni patrzą na to, co mogą wziąć, prawdziwy król szuka tego, co może dać.”

Obaj schodzą ze Skały i mijają imponujące, komputerowe pająki, słonia i antylopę. Simba pyta, w jaki sposób chronią antylopę, skoro ją zjadają. Mufasa wyjaśnia mu, że kiedy umierają, wyrasta na nich trawą, którą potem zjadają antylopy. Są „zjednoczeni w kręgu życia”. Spotykają Zazu. Mufasa zachęca Simbę do zabawy wysokiej trawie, syn właśnie to robi i toczy się po niej śmiejąc się wraz z ojcem.

Na CinemaCon pokazano nowy zwiastun Króla Lwa. Mamy opis materiału

Trzeba przyznać, że ta scena niewiele różni się od oryginału. Można się więc spodziewać, że pojawi się  piosenka „Krąg życia”.

Polska premiera Króla Lwa już 19 lipca.

Czytaj też: Pierwszy zwiastun filmu Joker i fenomenalny Joaquin Phoenix

Źródło: toonado.com