Reklama

Animowany film Rodzina Addamsów. Zobaczcie pierwszy plakat

Rodzina Addamsów powraca w animowanej wersji. Zobaczcie pierwszy plakat

W sieci pojawił się pierwszy plakat promujący animowany film Rodzina Addamsów. Zobaczcie jak prezentuje się ta straszna rodzinka i kiedy możemy spodziewać się zwiastuna.

Czytaj też: Przepiękny hołd fana dla Stana Lee

Rodzina Addamsów to popularny w latach 60. Serial, który powstał na podstawie komiksów. Bohaterów najbardziej znamy jednak z  filmowej trylogii powstałej w latach 90. Ostatnimi czasy mamy tendencję do tworzenia nowych wersji starych, kultowych filmów. Disney uskutecznia przerabianie swoich bajek na live-action. W tym wypadku mamy sytuację odwrotną i z zamiast aktorskiej produkcji dostaniemy film animowany.

Prócz pierwszego plakatu dostaliśmy też datę premiery zwiastuna, pojawi się on w sieci 10 kwietnia.

Rodzina Addamsów powraca w animowanej wersji. Zobaczcie pierwszy plakat

Według informacji będzie on nosił tytuł The Addams Family Halloween i zadebiutuje w kinach 11 października. Za reżyserię odpowiada Conrad Vernon i Gregg Tiernan . W oryginalnej wersji językowej głosów użyczą takie gwiazdy, jak:  Charlize Theron (Morticia), Oscar Isaac (Gomez), Chloe Grace Moretz (Wednesday), Finn Wolfhard (Pugsley), Bette Midler (Grandmama), Elsie Fisher (Parker Needler), Nick Kroll (Wujek Fester), i Allison Janney (Margaux Needler).

Na razie nie wiadomo kiedy animowany film Rodzina Addamsów wejdzie do polskich kin.

Czytaj też: Pierwszy plakat 6. sezonu The 100

Źródło: comicbookmovie.com