WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Nachodzący Ford Explorer King Ranch 2021 na zdjęciach

Nachodzący Ford Explorer King Ranch 2021 na zdjęciach

Niektóre samochody wręcz przytłaczają nas swoimi gabarytami i to samo osiąga nadchodzący Ford Explorer King Ranch 2021, którego wyszpiegowano.

Ford Explorer King Ranch 2021 na zdjęciach

Niczym „król na ranczu”, nowy Ford Explorer King Ranch 2021 został przyłapany w testach bez żadnego kamuflażu na drogach publicznych. Jego wydanie zdradziły wielkie odznaki King Ranch na przednich drzwiach i klapie bagażnika, których nie da się nie zauważyć.

Czytaj też: Te szkolne autobusy napędzi Godzilla!
Czytaj też: Ceny każdego Forda Mustanga 2021 są wyższe niż rok temu
Czytaj też: Napęd Mustanga nowej generacji zerwie z tradycją?

Ford Explorer King Ranch 2021 jeździł tutaj z maskownicą Explorer Limited oraz felgami podobnymi do tych, które są również oferowane w tym limitowanym modelu. Z tyłu cztery końcówki wydechu wystają spod zderzaka, co wskazuje, że SUV prawdopodobnie jest wyposażony w silnik Forda V6 z podwójnym turbodoładowaniem o pojemności 3,0 litra, który napędza zarówno wersję Platinum, jak i ST z mocą 365 lub 400 koni mechanicznych.

Czytaj też: Pierwsze zdjęcia Forda Rangera nowej generacji
Czytaj też: Chociaż to koniec dla Mustang Shelby GT350, nie mamy co rozpaczać
Czytaj też:
 Ford ujawnił Mustanga Mach 1 dla Europy

Jako że to wydanie King Ranch, wewnątrz z pewnością znalazła się cała masa skóry oraz unikalne wyposażenie podobnie, jak z wydaniem Timberline. Ford powinien ujawnić Ford Explorer King Ranch 2021 pierwszym kwartale tego roku, przy czym SUV prawdopodobnie trafi do salonów dopiero jesienią.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News