Nachodzący Ford Explorer King Ranch 2021 na zdjęciach

Ford Explorer King Ranch 2021 na zdjęciach, Ford Explorer King Ranch 2021, zdjęcia Ford Explorer King Ranch 2021

Niektóre samochody wręcz przytłaczają nas swoimi gabarytami i to samo osiąga nadchodzący Ford Explorer King Ranch 2021, którego wyszpiegowano.

Ford Explorer King Ranch 2021 na zdjęciach

Niczym “król na ranczu”, nowy Ford Explorer King Ranch 2021 został przyłapany w testach bez żadnego kamuflażu na drogach publicznych. Jego wydanie zdradziły wielkie odznaki King Ranch na przednich drzwiach i klapie bagażnika, których nie da się nie zauważyć.

Czytaj też: Te szkolne autobusy napędzi Godzilla!
Czytaj też: Ceny każdego Forda Mustanga 2021 są wyższe niż rok temu
Czytaj też: Napęd Mustanga nowej generacji zerwie z tradycją?

Ford Explorer King Ranch 2021 jeździł tutaj z maskownicą Explorer Limited oraz felgami podobnymi do tych, które są również oferowane w tym limitowanym modelu. Z tyłu cztery końcówki wydechu wystają spod zderzaka, co wskazuje, że SUV prawdopodobnie jest wyposażony w silnik Forda V6 z podwójnym turbodoładowaniem o pojemności 3,0 litra, który napędza zarówno wersję Platinum, jak i ST z mocą 365 lub 400 koni mechanicznych.

Czytaj też: Pierwsze zdjęcia Forda Rangera nowej generacji
Czytaj też: Chociaż to koniec dla Mustang Shelby GT350, nie mamy co rozpaczać
Czytaj też:
 Ford ujawnił Mustanga Mach 1 dla Europy

Jako że to wydanie King Ranch, wewnątrz z pewnością znalazła się cała masa skóry oraz unikalne wyposażenie podobnie, jak z wydaniem Timberline. Ford powinien ujawnić Ford Explorer King Ranch 2021 pierwszym kwartale tego roku, przy czym SUV prawdopodobnie trafi do salonów dopiero jesienią.