Reklama

Pierwsze zdjęcia Forda Rangera nowej generacji

zdjęcia Forda Rangera nowej generacji, Ford Ranger nowej generacji, Ford Ranger nowej generacji na zdjęciach,

Oczekiwanie na premierę jednego z najbardziej rozpoznawalnych pickupów na całym świecie mogą umilić Wam wyjątkowe, bo pierwsze zdjęcia Forda Rangera nowej generacji.

Zdjęcia Forda Rangera nowej generacji

Ford Ranger nowej generacji pojawił się w obiektywie w dosyć standardowym, jak na prototyp smaku, bo z ciężkim kamuflażem, zasłaniającym nie tylko całe nadwozie, ale też konsole i sekcje świateł. Jednak i tak możemy wyciągnąć co nieco z tych zdjęć.

Czytaj też: Produkcja Forda Mustanga zagrożona przez SUVy?
Czytaj też: Chociaż to koniec dla Mustang Shelby GT350, nie mamy co rozpaczać
Czytaj też:
 Ford ujawnił Mustanga Mach 1 dla Europy

Spodziewamy się, że design Forda Rangera nowej generacji będzie czerpał sporo z odświeżonego F-150 na 2021 rok, a w rzeczywistości wydaje się nawet, że oba modele będą miały te same światła do jazdy dziennej, rozciągającej się po krawędziach reflektorów.

Ukryte pod materiałem wloty powietrza są niemożliwe do podejrzenia, ale to nie oznacza, że zamyka to pole do popisu spekulacjom. Ba, w rzeczywistości przebijające się krawędzie spod czarnej płachty przywodzą na myśl render Forda Rangera z 2019 roku.

Czytaj też: Ceny każdego Forda Mustanga 2021 są wyższe niż rok temu
Czytaj też: Napęd Mustanga nowej generacji zerwie z tradycją?
Czytaj też: Silnik Mustanga Shelby GT500 do kupienia? Ford zawalczy na rynku V8

Najpewniej planowany do wprowadzenia na 2023 rok modelowy Ford Ranger będzie dostępny na największych rynkach świata i może otrzymać nowy hybrydowy układ napędowy typu plug-in, składający się z 2,3-litrowego czterocylindrowego silnika z turbodoładowaniem i 10-biegowej automatycznej skrzyni biegów.