Najciekawsze newsy – filmy i seriale [06.08.2020]

Najciekawsze newsy – filmy i seriale [06.08.2020]

Podrzucamy wam kilka ciekawych informacji, które dziś mogły wam umknąć. Co wydarzyło się w świecie filmów i seriali 6 sierpnia przeczytacie poniżej.

Kapitan Marvel 2 – znamy nazwisko reżyserki

Według najnowszych informacji Marvel Studios w końcu znalazło reżyserkę dla kontynuacji filmu Kapitan Marvel. Poszukiwania trwały miesiące, jednak w końcu udało się znaleźć odpowiednią kandydatkę. Za kamerą stanie Nia DaCosta, której najnowszy film Candyman zobaczymy jesienią w kinach. Co ciekawe Kapitan Marvel 2 będzie dopiero trzecim pełnometrażowym filmem w karierze DaCosty.

Czytaj też: Najciekawsze newsy – filmy i seriale [11.08.2020]

Trzeba jednak pamiętać, że są to na razie tylko doniesienia, a ani Marvel Studios ani Disney nie wydali żadnego oficjalnego oświadczenia w tej sprawie. Istnieje możliwość, że ostateczna decyzja zapadnie dopiero w październiku, po premierze Candymana.

Pętla – Antoni Królikowski na najnowszym plakacie

Do sieci trafił plakat Pętli, najnowszego filmu Patryka Vegi. Fabuła ma skupiać się na kolejnej politycznej aferze zwanej aferą podkarpacką. Dotyczyła ona agencji towarzyskich na Podkarpaciu i powiązanej z nią śmierci boksera Dawida Kosteckiego, który miał być jednym z ważniejszych świadków w całej sprawie. Do rzeczonych agencji towarzyskich chodzili znani biznesmeni i politycy, a dowodami w sprawie było wiele kompromitujących nagrań.

Plakat, który trafił do sieci nie jest zbyt wysokich lotów, ale chyba po samym filmie też nikt nie spodziewa się arcydzieła kinematografii.

Najciekawsze newsy – filmy i seriale [06.08.2020]
Fot. Kino Świat

Pokój 104 – Zdjęcia z trzeciego odcinka 4. sezonu

HBO zaprezentowało porcję zdjęć pochodzących z trzeciego odcinka 4. sezonu serialu 104. Epizod pod tytułem Avalanche obejrzymy 8 sierpnia. A głównym bohaterem będzie emerytowany zapaśnik Raw Dog Avalanche (Dave Bautista), który w tytułowym Pokoju 104 powraca myślami do legendarnej walki, którą przegrał, a także do wielu traumatycznych wydarzeń ze swojego życia.

Przypomnijmy, że Pokój 104 jest wyjątkową antologią grozy, w której jednak znajdziemy wiele elementów komedii i dramatu. W produkcji obserwujemy historie osób, które zdecydowały się wynająć tytułowy Pokój 104.

Nieustraszony – kultowy serial dostanie kinowy film

Kto z nas nie kojarzy serialu Nieustraszony, w którym Dacid Hasselhoff przemierzał drogi w inteligentnym, gadającym samochodzie KITT? A teraz produkcja doczeka się kinowego filmu, za który odpowie Firma Jamesa Wana, Atomic Monster, Spyglass Media Group i Michael Clear. O samej fabule nie wiemy nic, jedyne co ujawniono, to chęć zachowania tonu i klimatu znanego z serialu. Film na nosić tytuł Knight Rider.

Tom Hanks negocjuje rolę w Pinokiu

Disney już jakiś czas temu zapowiedział, że kolejna animacją, która doczeka się wersji live-action będzie Pinokio. Projekt jest we wczesnej fazie rozwoju, wiemy, że za reżyserię odpowie Robert Zemeckis, który wraz z Chrisem Weitzem napisał scenariusz. Według najnowszych doniesień Tom Hanks jest w trakcie rozmów na temat roli Dżepetta, który już wcześniej był brany pod uwagę do tej roli. W czasie, gdy reżyserem Pinokia miał być Paul King umowy nie podpisano, ale mówi się, że teraz rozmowy wznowiono.

Bill & Ted Face The Music – premiera przyspieszona

Alex Winter, jedna z głównych gwiazd Bill & Ted Face The Music ogłosił, że premiera filmu została przyspieszona o kilka dni. Wcześniej produkcja miała trafić do kin 28 sierpnia, potem jednak zmienili tę datę na 1 września, by zgrać kinowy debiut z tyn w serwisach VOD. Dziś jednak aktor podał radosną wiadomość, że powrócono do poprzedniej daty premiery i film trafi na ekrany kin 28 sierpnia. Nie wiemy jednak kiedy zobaczymy go w Polsce.

Bill i Ted powracają w trzeciej części kultowej już komedii. Po prawie trzydziestu latach doczekaliśmy się w końcu kontynuacji pod tytułem Bill & Ted Face the Music. Oficjalny opis fabuły mówi, że tym razem stawka jest wyższa niż kiedykolwiek. Bill i Ted, faceci w średnim wieku dowiadują się od gościa z przyszłości, że ich piosenka może uratować świat i przynieść harmonię wszechświatowi. Wyruszają więc na przygodę, by spełnić swoje rock and rollowe przeznaczenie.

Jurassic World: Dominion – laura Dern pokazuje zdjęcie z planu

Laura Dern wrzuciła na swoim Instagramie kilka zdjcie z planu filmu Jurassic World: Dominion. Aktorka od początku związana jest z serią, a w finale trylogii Colina Trevorrowa powróci wraz z kilkoma członkami oryginalnej starej obsady – Jeffem Goldblumem i Samem Neilem.

Powrotem na plan chwalił się niedawno również San Neill, który na Twitterze wrzucił zdjęcie kultowego kapelusza, który nosił w filmach z serii park Jurajski.