WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Najciekawsze newsy – filmy i seriale [09.04.2020]

Najciekawsze newsy – filmy i seriale [09.04.2020]

Podrzucamy wam kilka ciekawych informacji, które dziś mogły wam umknąć. Co wydarzyło się w świecie filmów i seriali? Zwiastun Stargirl, wydrukowana zbroja Pepper Potts i wiele innych newsów z 9 kwietnia przeczytacie poniżej.

Kolejni aktorzy dołączają do serialu Superman & Lois

Stacja The CW kompletuje obsadę serialu Superman & Lois będącego spinoffem serii Supergirl. W roli Człowieka ze stali wystąpi Tyler Hoechlin, zaś Lois Lane zagra Elizabeth Tulloch. Do tytułowej pary dołączyła teraz Emmanuelle Chriqui wcieli się w Lanę Lang, znaną z komiksów przyjaciółkę Clarka Kenta, która wraz z nim wychowywała się w Smallville. W serialu opisywana jest jako pracowniczka banku zajmująca się pożyczkami. Została w miasteczku podczas gdy jej rówieśnicy wyjechali w poszukiwaniu lepszego życia. Podczas najtrudniejszego okresu w swoim życiu Lana będzie chciała ponownie nawiązać kontakt z Clarkiem. Kolejnym aktorem, który dołączył do obsady serialu jest Erik Valdez, który wcieli się w Kyle’a Cushinga, męża Lany. Jest szefem straży pożarnej w Smallville i lokalnym bohaterem.

Serial ma zadebiutować jesienią 2020 roku, choć w obliczu pandemii koronawirusa i przerwanych pracach na planach zdjęciowych nie wiadomo, czy stacji uda się dokończyć odcinki na czas.

Łowca Czarownic 2 – Vin Diesel sugeruje, że powstanie

Niedawno pisaliśmy Wam, że Vin Diesel w jednym z  wywiadów powiedział, że jest w trakcie spotkań z Lionsgate na temat kontynuacji filmu Łowca Czarownic. Pierwsza część spotkała się ze sporą krytyką zarówno ze strony widzów jak i krytyków a także była finansową klapą. Ciężko więc uwierzyć, że wytwórnia chce finansować sequel. Wygląda jednak na to, że jednak chce. Na Instagramie Diesela pojawiło się zdjęcie z enigmatycznym podpisem zdającym się sugerować, że trwają już prace nad scenariuszem, a izolacja będzie sprzyjała powstawaniu czegoś nadzwyczajnego.

W tym czasie zostaną napisane najlepsze scenariusze

Nie wiemy czy na pewno Diesel odnosi się do Łowcy Czarownic 2 więc musimy poczekać na jakieś konkrety lub oświadczenie Lionsgate.

CZYTAJ TEŻ: Serial Wiedźmin – Platige Image prezentuje efekty specjalne, nad którymi pracowali

Disney + z imponującą liczbą klientów

Disney + weszło na rynek w listopadzie ubiegłego roku, choć na początku platforma ograniczała się tylko do kilku krajów. Z czasem ich liczba rośnie co przekłada się na ilość subskrybentów. Jak podają najnowsze wyniki sprzedaży obecnie liczba klientów serwisu streamingowego Disneya osiągnęła oszałamiającą liczbę 50 mln.  Wcześniej Disney zakładał, że do 2024 roku platforma osiągnie 60-90 mln subskrybentów, wygląda jednak na to, że stanie się to o wiele szybciej niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Ciekawe tylko ilu z nich nadal będzie subskrybować Disney + po wygaśnięciu pandemii i po zakończeniu darmowego miesiąca.

Harley Quinn: Ptaki Nocy dostępne na VOD w Polsce

Kolejne kinowe filmy ostatnich miesięcy pojawiają się na platformach VOD. Tym razem są to Ptaki Nocy, które miały swoją światową premierę 7 lutego. Obecnie w Polsce możemy zobaczyć go na trzech platformach VOD, gdzie film kupujemy na własność: Rakuten, iTunes i Chili. Wszystkie wymienione serwisy policzą za zakup 54,99 zł. Trzeba przyznać, że cena jest dość wysoka. Wygląda więc na to, że w ten sposób Warner Bros. zamierza powiększyć zarobek.

Zbroja Pepper Potts wydrukowana w drukarce 3D

Drukarki 3D są coraz popularniejsze, a do stworzenia cudów wystarczą odpowiednie umiejętności. Dwójka  cosplayerów, RoguesGalleyFitness, pokazała na swoim Instagramie zbroję inspirowaną pancerzem Rescue, który dla Pepper Potts przygotował Tony Stark. Patrząc na efekt ich pracy ciężko uwierzyć, że kostium nie pochodzi po prostu z planu fulmowego.  Poszczególne elementy zostały wydrukowane przy użyciu drukarni 3D. Oczywiście później czekała ich żmudna praca nad obróbką, ale finalny efekt jest powalający. Zobaczcie sami!

Stargirl – kolejna zapowiedź

Już 18 maja na platformie DC Universe zadebiutuje serial Stargirl. Fabuła skupia się na Courtney Whitmore, uczennicy liceum. Dziewczyna jest inteligentna, miła, wysportowana i bardzo popularna. Gdy jej matka wychodzi ponownie za mąż, życie Courtney wywraca się do góry nogami. Ze słonecznej Kalifornii musi przenieść się do Nebraski, gdzie czeka ją trudny proces przystosowania się do nowej szkoły i znalezienia przyjaciół. Pewnego dnia dziewczyna odkrywa, że jej ojczym był kiedyś pomocnikiem superbohatera. Postanawia pożyczyć kilka jego gadżetów i sama stać się bohaterką. Pragnie zainspirować podobnych sobie młodych herosów do walki z przestępcami. Serial ma na nowo wprowadzić tytułową bohaterkę pokazując jej historię, a także wnieść na ekran nową grupę superbohaterów – Justice Society of America.

Pierwszy sezon będzie liczył 13 odcinków i 18 maja pojawi się na platformie DC Universe. Dzień później Stargirl wyemituje też stacja The CW.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News