Reklama
aplikuj.pl

Serial Wiedźmin – Platige Image prezentuje efekty specjalne, nad którymi pracowali

Wiedźmin serial Netflix, Wiedźmin fanarty, Wiedźmin sezon 2 premiera, Wiedźmin sezon 2 koronawirus,

Platige Image, polska firma odpowiedzialna za tworzenie efektów specjalnych w Wiedźminie zdradza kulisy swojej pracy pokazując sceny przed i po. Zobaczcie sami!

CZYTAJ TEŻ: Nowi Mutanci – ile będzie trwał film? Długość może zaskoczyć

Wiedźmin od Netflixa okazał się wielkim hitem i choć moglibyśmy narzekać na wiele rzeczy, to trzeba przyznać, że twórcy naprawdę się spisali. Zwłaszcza, że budżet nie był bardzo duży. Efekty specjalne potrafią zachwycić, a tak Platige Image zrobiło kawał naprawdę dobrej roboty.

Studio zaprezentowało krótki filmik pokazujący ich dotychczasowe dokonania. Gdy oglądaliśmy serial aż tak bardzo mogliśmy nie zwrócić na nie uwagi, ale w takiej kompilacji robią ogromne wrażenie. Zwłaszcza w połączeniu z dodanym podkładem muzycznym.

Prace na planie 2. sezonu Wiedźmina zostały przerwane z powodu koronawirusa i nie wiemy, kiedy ekipa będzie mogła wrócić do pracy. Sukces jaki osiągnął serial zagwarantował mu wyższy budżet, więc powinniśmy spodziewać się, że efekty wizualne będą jeszcze lepsze niż w pierwszej odsłonie. Premierę nowych odcinków zapowiedziano na 2021 rok, ale dokładnej daty Netflix nie zdradza.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News