WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najciekawsze newsy – filmy i seriale [13.06.2020]

Podrzucamy wam kilka ciekawych informacji, które dziś mogły wam umknąć. Co wydarzyło się w świecie filmów i seriali 13 czerwca przeczytacie poniżej.

Agenci T.A.R.C.Z.Y. – zdjęcia z 4. odcinka finałowego sezonu

Do sieci trafiły zdjęcia z czwartego epizodu 7. sezonu serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y.. Odcinek zadebiutuje już 17 czerwca i będzie nosił tytuł „Out Of The Past”.

Czytaj też: BBC usuwa odcinek Hotelu Zacisze. John Cleese komentuje decyzję

Dzieci kukurydzy – ujawniono obsadę i pokazano pierwsze zdjęcie

Dzieci kukurydzy to nowy film z cyklu będący prequelem horroru z 1984 roku. W końcu ujawniono listę aktorów, których zobaczymy w filmie, są to:  Elena Kampouris, Kate Moyer, Callan Mulvey i Bruce Spence.

Pokazano również pierwsze zdjęcie z młodymi bohaterami.

Kiedy zadebiutuje nowy film Davida Finchera?

Mank to film, do którego scenariusz napisał zmarły w 2003 roku ojciec Davida Finchera. tekst powstał niedługo przed jego śmiercią. Jest to film czarno-biały, który ma wyglądać jak żywcem wyjęty z lat 30. XX wieku. W filmie zobaczymy Gary’ego Oldmana wcielającego się w scenarzystę kultowego Obywatela Kane’a – Hermana J. Mankiewicza. produkcja opowie o losach Mankiewicza, który przezwycięża osobiste i zawodowe przeciwności podczas pracy nad arcydziełem Orsona Wellesa. Za dystrybucję Manka odpowiada Netflix.

W sieci pojawiły się dzisiaj pierwsze doniesienia o dacie premiery, która do tej pory nie została ogłoszono. Wstępnie mówi się o październiku tego roku, jednak Netflix jeszcze nie potwierdził tych plotek. Informację zdradził Eric Roth, jeden z producentów filmu i choć wydaje się wiarygodnym źródłem, to do momentu oficjalnego ogłoszenia premiery musimy traktować to jako plotkę.

Moonfall – Patrick Wilson zagra w nowym filmie Rolanda Emmericha

Moonfall to film katastroficzny, w którym zobaczymy jak na skutek tajemniczej siły Księżyc wypada ze swojej trajektorii i zmierza prosto w stronę Ziemi. Głównym bohaterem będzie geniusz-ekscentryk, który dzięki przewidzeniu katastrowy i jej skutków stał się najważniejszym człowiekiem na planecie. W tej roli wystąpi Josh gad. Patrick Wilson wcieli się zaś w zhańbionego byłego astronautę. W obsadzie pojawi się również Charlie Plummer i Halle Beryy.

Prace na planie mają ruszyć pod koniec roku. Data premiery nie została jeszcze ustalona.

Zmarł Denny O’Neil, jeden z najsłynniejszych scenarzystów DC Comics

Denny O’Neil rozpoczął pracę w DC Comics w latach 60. ubiegłego wieku. jego najsłynniejszym dziełem jest seria o Batmanie, ale miał on na swoim koncie również prace nad Green Lantern i Green Arrow. O’Neil dał popkulturze takie postacie jak Ra’s Al-Ghul czy Azrael. Scenarzysta zmarł 11 czerwca w wieku 81 lat.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News